Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem vagyok az a kölcsönados...

Nem vagyok az a kölcsönados tipus. De haverom felajánlotta hogy a kocsijárol irjunk adásvételit és odaadja a törzskönyvet is. Ha vissza adta a kölcsönt akkor széttépem az adásvételit. Ez igy elég biztositék?

Figyelt kérdés
az auto nem lessz nálam...
2015. febr. 7. 09:37
 1/6 A kérdező kommentje:
tehát ha nem adná meg a pénzt haver akkor az enyém a kocsi?? és ha nincs nálam hogyan lehetne elintézni?
2015. febr. 7. 09:43
 2/6 anonim ***** válasza:
És ha összetöri az autót, vagy ellopják? Akkor oda a fedezet...
2015. febr. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kovpet ***** válasza:
Ne menj bele ilyen zűrös ügyekbe ha jót akarsz magadnak.
2015. febr. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem elég. Átíratni akkor tudnád ha eredetvizsgálat is készülne az autóról, azt meg te nem tudod megcsináltatni mert nem nálad van az autó. Ráadásul az átírás is elég szép kis summa amit neked kéne fizetned.
2015. febr. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
na de az adásvételivel enyém a kocsi nem?? ez elég nekem
2015. febr. 7. 13:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nálad az adásvételi akkor van 15 napod hogy a nevedre írasd, ha nem teszed akkor megbüntetnek és több tíz ezer forint is lehet a büntetés.

Gondolom nem 15 napra adsz kölcsönt neki. Egyáltalán kell neked az az autó? lehet hogy így akarja elpasszolni a kocsit és kihasznál egy embert aki megsajnálja hogy nincs pénze.

2015. febr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!