Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi baja van ennek az autónak?

Mi baja van ennek az autónak?

Figyelt kérdés

Összetörték a kocsimat és most bő 2 hétig szerelőnél van így a bátyám kölcsön adta az automata váltós 2002-es Audi A6 Avantját, kiegészítette annyival,hogy figyeljek mert az egész autó egy hulladék.

Én ezt egészen a mai napig nem tapasztaltam, kiválóan húz,szépen jár, kívül-belül egyben van, aztán ma lakott területen kívül mentem közel 90-el mikor hirtelen fékezni kezdett magától, és a hátulja kifarolt, de úgy hogy egyenesen mentem és alig bírtam megfogni, az ijedségem leírhatatlan volt.

Szerintem a hátsó fék fogott be, de nem tudom, igazából olyan volt az egész mintha valaki berántotta volna a kézit, viszont én semmihez nem nyúltam, a fék sem volt felmelegedve.

Nem hiszem,hogy erre értette,hogy hulladék mert ez életveszélyes, ezt elmondta volna hogy ilyeneket csinál az autó, de én most félek beleülni is, mégis mi lehet ez?


2015. febr. 13. 19:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez durva,ilyet még nem is hallottam.

Ezt a kocsit én felgyújtanám,nehogy más is megszívja

2015. febr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ő sem használja, még áprilisig van rajta műszaki, olyasmit mondott,hogy a motor felszokott bőgni és felmegy a fordulat, olyankor le kell állítani a motort és újra indítani, meg elvileg a turbó is a halálán van, de a fékrendszerről nem szólt semmit.
2015. febr. 13. 19:29
 3/11 anonim ***** válasza:
Vidd be valami szerelőhöz aztán megoldja.
2015. febr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Áprilisban lejár a műszakija, már van egy bontós aki megvenné így nem igazán akarunk rá költeni, de szerintem az lesz,hogy elviszem.
2015. febr. 13. 19:39
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

Azért bőg fel a motor mert felkapja a haldokló turbóból az olajat...


Lenne annyi esze a testvérednek, hogy a ~ 1,5 milliót érő autóban kicseréltet 200e forintért egy turbót és kész. De ő leadja a bontóba, gratulálok...


Az eredeti hibára visszatérve én ilyet még nem is hallottam. Az üzemi fékek elképesztően biztonságos rendszerek.

2015. febr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

-Melyik motor variáns (illetve Tiptronic-e a váltó)?

-Fényszóró fel volt kapcsolva?

-Motor nem fulladt le?

-Nem gyulladt ki semmi hibát jelző fény?

2015. febr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy egy 2002-es autónak az legyen a sorsa hogy bontóba kerül 12-13 évesen ahhoz eléggé tönkre kell tenni. Egy szerelő lehet megcsinálja a fékeket könnyedén. Lehet televan sárral vagy valami. A turbót meg kicserélni azt kész.
2015. febr. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jelenleg 400 ezer km van benne és állítólag 2x is vissza lett tekerve az előző tulajdonosoknál, törve is volt, nem ér ez 1,5 milliót, hiába van látszólag egyben, szerintem ilyen autót nem korrekt dolog tovább adni és nem is kéne másnak.Eddig is a garázs mellett parkolt.
2015. febr. 14. 11:07
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, minden hasonló A6/A8, merci bmw-ben ennyi km van. Madár mind aki a 179,000-et elhiszi.
2015. febr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát pedig én is azt a nézetet vallom hogy az autót javíttatni kifizetődőbb mint másikat venni, de a leírtakból nekem az jön le hogy annak az autónak már megváltás lenne ha leadnátok a bontóba. Aki rengeteget megy az alól elfogy az autó még akkor is ha karban van tartva, de ha csak tankol bele és annyi, akkor meg tényleg jönnek a bajok csőstől.
2015. febr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!