Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi baja van ennek az autónak?

Mi baja van ennek az autónak?

Figyelt kérdés

Összetörték a kocsimat és most bő 2 hétig szerelőnél van így a bátyám kölcsön adta az automata váltós 2002-es Audi A6 Avantját, kiegészítette annyival,hogy figyeljek mert az egész autó egy hulladék.

Én ezt egészen a mai napig nem tapasztaltam, kiválóan húz,szépen jár, kívül-belül egyben van, aztán ma lakott területen kívül mentem közel 90-el mikor hirtelen fékezni kezdett magától, és a hátulja kifarolt, de úgy hogy egyenesen mentem és alig bírtam megfogni, az ijedségem leírhatatlan volt.

Szerintem a hátsó fék fogott be, de nem tudom, igazából olyan volt az egész mintha valaki berántotta volna a kézit, viszont én semmihez nem nyúltam, a fék sem volt felmelegedve.

Nem hiszem,hogy erre értette,hogy hulladék mert ez életveszélyes, ezt elmondta volna hogy ilyeneket csinál az autó, de én most félek beleülni is, mégis mi lehet ez?


2015. febr. 13. 19:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hát én is leadnám szegényt a bontóba, nem sóznám rá másra, hogy szivjon vele.

Na de ez a kifarolós dolog nagyon durva, lehet hogy az elektronika szórakozik? Amúgy az eset után újra rendesen működött minden?

2015. febr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!