Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik jobb első autónak?...

Sody kérdése:

Melyik jobb első autónak? Opel tigra vagy opel calibra?

Figyelt kérdés

2015. febr. 19. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
3%
A calibra az a cigány ferrari. Inkább a Tigra
2015. febr. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
92%
Egy jó állapotú C20NE 116 lovas Calibra.. a legjobb, imádni fogod és az egyik legmegbízhatóbb opel benzines motor.. fogyasztása meg 8-9 liter alul nyomatékos mert nyolc szelepes régi fejlesztés de megbízható olcsó igénytelen és a calibra súlyához korrektül passzol 10körül százon van stb. dinamikusan vezethető 1-2 utassal. Tigra?? Ne vicceljünk.. össze se merném hasonlítani egy legendával! Egy a lényeg kerüld az agyon tuningolt leharcolt állapotú Calibrákat.. a szép példányok még mindig 500e ft tól indulnak...
2015. febr. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Leginkább egyik sem. Csodával határos kifogni belőle jót. Én nagyon örülök neki, hogy nem tudtam anno Calibrát venni, ma is csodálom őket, de nem. Egyszerűen régi mindkettő, üregvédelem, korrózióvédelem nulla körüli. Ha ilyesmi kocsi kell akkor Astra G Coupe
2015. febr. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
calibra, amit kolega irt az jó, a c20ne, a kokány szarokat meg keruld el, és nem igaz mert multkor is lattam 2-3 at amit erdemes lenne megnézni ha hu n
2015. febr. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó a Calibra, már youngtimer korban vannak (miért cigányferrari? van saját rajongótábora, klubja). A Tigra utolsó generációját 2009-ig gyártották, úgyhogy miért lenne öreg?
2015. febr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1.6 tigra, ha más autó is játszik, akkor egy mx-3 mazdát is megnéznék szintén 1.6-ba.
2015. febr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!