Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autószerelő a beépített...

Autószerelő a beépített alkatrészekről kell, hogy adjon nekem valami igazolást, hogy ő honna szerezte be?

Figyelt kérdés

Pl számla fénymásolat vagy hasonló. Csak azért kérdem, hogy nem ver-e át az árakkal.

Mert amit most kaptam számlát, azon csak annyi van, hogy ő mennyiért számolta fel. És utánanéztem neten, kb. feleannyiba kerülnek újonnan ezek az alkatrészek.


2015. febr. 24. 22:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem kúpcsapágy van az első kerekeinnél. Az stimt, hogy nem szaggatlyuk az agycsavart, de ha a porvédőket kiveszed, friss grafitzsírral telenyimod, akkor ideig-óráig még elmegy, feltéve, ha a régi kosár még nem tört szét. Ezt régen az "autóbizniszben" mozgó emberek nagyon tudták. Meg ha a csavar van rá tépve akkor szorul a kerék és ha kicsit is értesz hozzá, akkor egyből észreveszed. Itt nem ez volt a helyzet.
2015. febr. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az olcsójános aki viszi az alkatrészt a szerelők rémálma. A szerelő olcsóbban tudja beszerezni az alkatrészt még akkor is ha van rajta haszna ha nem így van akkor át van vágva az illető. Normális helyre kell vinni a kocsit, nem pedig mindenféle kétes alakhoz csak mert 500 Ft-tal alacsonyabb az óradíja
2015. febr. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Bocsmá, ez márkaszervíz volt, csak fusiban akarták megcsinálni, mert már nem garanciás a kocsi és nincs vezetve a szervízkönyve se.
2015. febr. 25. 09:13
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem azért viszem az alkatrészt, mert azon spórolni akarok, hanem én tudom, hogy minőségit veszek, nem gagyi szart. Jöhettek a dumával, hogy az én hibám, hogy a szerelők nagy része egy gyökér, nem érdekel. A kérdezőnek válaszoltam, nem nektek akarok magyarázkodni. Vigyétek csak 20-30 ezer forintos olajcserére az autótokat, nem érdekel, nem ti fogjátok megváltoztatni a véleményem.
2015. febr. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Senki se akarja megváltoztatni a véleményed. Neked ellenség a szerelő. Én olyanhoz viszem aki partner. Én is jól járok, ő is. Nem hiszem, hogy nagyon magyarázni kell a két mentalitás közti szakadékot és az előnyeit/hátrányait.
2015. febr. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Úgy hogy 2-3 hónap alatt még egy gagyi csapágy sem megy szét, nem hogy szinte egyszerre mind a kettő"


Havernak hátsó csapágyat cseréltünk, normálisan volt meghúzva, az egyik egy hét alatt feladta a harcot. A másik azóta is jó. Mindkettő origi, bontatlan zsír új csapágy volt, igaz valami noname cucc. 1500-tel lett volna drágább az SKF :D

2015. febr. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!