Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 50 ccm-es robogót vegyek?

Milyen 50 ccm-es robogót vegyek?

Figyelt kérdés
Maximum 100 ezrem van rá. Suliba, városba járkáláshoz kellene. Az is biztos, hogy használt gépet vennék. 4T vagy 2T éri meg jobban? Mit ajánlotok? (15/l, 173 cm) Az mindegy, hogy mennyire pasis a kinézete, az a lényeg, hogy megbízható, jó robogóm legyen! Előre is köszi a válaszokat! :)

2015. márc. 1. 11:03
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! :)

Az utolsónak külön köszönöm a linket, sokat segítettél! :)

Mentek a zöldek!

2015. márc. 2. 09:50
 12/15 A kérdező kommentje:
Jöhet még, ha van valami megcáfolandó vagy megerősítendő feltevés! :)
2015. márc. 2. 15:59
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem soha nem volt bajom egy kínai motorral sem.

A kínai négyüteműek meggyilkolhatatlanok,

sablonra épül hozzá minden alkatrész ami dögolcsó ha mégis valami gáz lenne.


Természetesen a kérdésed kiírásakor jönnek ám a "nagy" tuti tippek: aprilia, piaggio, honda stb. . . , de a 100 ezer keretet senki nem nézi!!!???

100 alatt ilyen típusokat nem lehet kapni!

Ha pedig mégis, akkor annak a torka vérzik.

És bizony-bizony nem ritka, hogy 5 számjegyű alkatrész árak vannak hozzá.


Ha megbízható motort akarsz, tanácsolom, hogy figyeld meg a pizzásokat mivel járnak.

Nekik a motortól függ a fizetésük, a kiszállítási idő, mindenben csak a motorra számíthatnak, éppen ezért hulladék motorra fel sem ülnek.


VISZONT!!!

Motort, pizzástól sose vegyél, mert az már valószínüleg szét van hajtva! ;-)

2015. márc. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! :)

Akkor mondjuk a Keeway nem lenne rossz választás, nem?

2015. márc. 8. 18:47
 15/15 anonim válasza:
Szerintem egy Keeway tökéletes én a hurricant ajánlom neked az illik lánynak is fiúnak is én nekem 2 éve az van most 16 vagyok 50ccm simán mész vele 70km/h val is de az 50-60 ajánlott nem ajánlom hogy túlhajtsd vehetsz bárhol én ismerőstől vettem elég jó állapotban volt 1 gumicsere kellett pedig 3 éves darab. (60-140ezer/ darab de az átlag 80-100ezer)
2015. aug. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!