Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet jelentősen...

Hogyan lehet jelentősen csökkenteni egy autó fogyasztását?

Figyelt kérdés
Pl. tételezzük fel, hogy van valami jó régi amerikai izomautóm, amihez egy saját benzinkút kell... hogyan lehetne csökkenteni a fogyasztását? Vonatkoztassunk el attól, hogy "hurrdurr szentségtörés lenne bármit is teni egy izomautóval".

2015. márc. 1. 22:01
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Naaaaaa, ennél azért jobb visszavágást vártam... megy ez neked jobban is, gyerünk, fuss neki mégegyszer!
2015. márc. 2. 15:48
 12/21 anonim ***** válasza:

Használj biciklit, az nem eszik benzint.

Ha nincs pénzed autóra, miből akarod fenntartani és üzemeltetni?

2015. márc. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Sehogy. Csak felmerült bennem ez a kérdés. Érdekel, ennyi.
2015. márc. 2. 17:47
 14/21 A kérdező kommentje:
Mármint semmiből. Bocs, rosszul fogalmaztam.
2015. márc. 2. 18:00
 15/21 anonim ***** válasza:
Akkor #4 alatt ott a válasz.
2015. márc. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
De egyébként az állításod ebben a formában nem igaz...
2015. márc. 2. 18:02
 17/21 A kérdező kommentje:
Tehát az első válasz hülyeség?
2015. márc. 2. 18:03
 18/21 anonim ***** válasza:
Ugyan csak elméletről beszélünk,de most komolyan ha van valami benzintemető izomautód égetnéd magad azzal hogy begázozod?!?!?!?Hát a szánalom ne továbbja lenne.....főleg mivel gázból eleve nem kevesebbet,hanem többet fogyaszt az autó,csak mivel a gáz ára olcsóbb,igy km-re vetitve még mindig olcsóbban jössz ki belőle,de ezzel nem csökkented a fogyasztást....
2015. márc. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Igen, elméletről van szó. És igen, égetném magam. Barmoira nem érdekelnek az ilyen eszmei dolgok, meg a saját autóm lenne, ne más döntse már el... Egyébként leírtam azt is, hogy ezektől vonatkoztassunk el... de jézusom, még mindig nem fogtad fel, hogy ez az izomautó csak egy példa volt? De akkor beszéljünk mondjuk egy Ladáról, vagy akármilyen autóról. Viszont azt nem tudtam, hogy gázból többet eszik, de végülis így lényegében olcsóbb, ez a lényeg. De elismerem, én hibám, mert konkrétan a fogyasztás csökkentésére kérdeztem rá, de mint mondtam, nem értek hozzá. De bocs már, az én k* rva anyámat hogy érdekelt, és megmertem kérdezni...
2015. márc. 2. 18:16
 20/21 A kérdező kommentje:

" És igen, égetném magam" -hát ehhez csak sok sikert tudok kivánni!


Hát figyelj, ha te meghagynád benzinesre, csak mert az úgy menőbb, akkor az már a te dolgod... Én nem szólok be emiatt, hogy kinek mi a fontosabb... Ellentétben valami bunkóval *khm veled khm*.


" Barmoira nem érdekelnek az ilyen eszmei dolgok" -gondolom az eszmei helyett elméletit akartál irni,csak akkor nem tudom mi a fas znak tetted fel a kérdésést,mert mindhol erre vered a nyálad:HOGY DE ELMÉLETBEN!!!!


Igen, az izomautós cucc csak egy elméleti példa volt. Az eszemei dolgot meg arra értettem, mikor valaki izél, hogy "hurr durr, szentségtörés...". De ember, ne én legyek már a hülye, mert képtelen voltál megérteni... De elmondtam, hogy azért tettem fel a kérdést, mert érdekel, és mostmár örülnék, ha ezt hajlandó lennél végre felfogni, mert többször nem mondom el.


" De akkor beszéljünk mondjuk egy Ladáról" -beszáljünk:egy normális gázositás annyiba kerül mint maga az autó!


Téged kéne elgázosítani...


"Viszont azt nem tudtam, hogy gázból többet eszik, de végülis így lényegében olcsóbb, ez a lényeg." -eddig nem az volt a lényeg ,hogy kevesebbet fogyasszon?!?!?Vagy már meg ez a lényeg,hogy olcsóbb?!?!


Nem vagyok hajlandó újra leírni, elugattam ezt is, hogy szarul fogalmaztam...


És mostmár jó lenne ha befejeznéd. Annyira szánalmasan próbálsz meg visszavágni, ráadásul full értelmetlen dolgokkal. Már kb. nem az idegesít fel, hogy bunkó vagy, hanem hogy segghülye. Feltettem egy egyszerű kérdést, jöttél a lekezelő bunkó stílusoddal, és úgy állítod be, hogy én vagyok a szemét, mert megmertem kérdezni... Mellesleg te csak ne vonj engem kérdőre, te jöttél ide balhézni.

2015. márc. 2. 19:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!