Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Megoldható-e hogy gyorshajtási...

Megoldható-e hogy gyorshajtási/parkolási bírság (csekk), vagy bármilyen postai úton történő értesítés NE a forgalmiban szereplő címre menjen, hanem egy másikra?!

Figyelt kérdés

Autó átíratásnál ügyintézéshez adtam meg egy levelezési címet, ahová kiküldték a törzskönyvet pl. , de gyanítom egyéb dolgoknál már ezt nem veszik figyelembe, hanem az állandó címre megy?!

Az állandó lakcímemet nem szeretném megváltoztatni, de ugye forgalmiba azt kellett megadnom. Kérhetem albérlet címre, avagy munkahelyre, stb?!

Kinél kezdeményezzem? Okmányiroda?



2013. máj. 13. 14:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet. Nem véletlenül megy minden okirat és hivatalos levél - pláne a büntetés - az állandó lakcímre.
2013. máj. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!