Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti is éreztetek már ilyet?

Ti is éreztetek már ilyet?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm,15 éves és él hal a motorokért,az az álma,hogy nagy motoros legyen,most épp várja a 16-ik élet évét,hogy kaphasson egy rendes motort ne csak egy robogót. Neki ilyes fajta motorokra fáj a foga [link] ilyeneket szeretne de nagyon,de én már most féltem mert tudom ha megkapja a motort úgy fog tépni mint az állat,és azért mégsem akarom,hogy valami baja essen :( megkérni hiába kérném meg,hogy ne menjen olyan gyorsan mert imád száguldani. Arra meg főleg nem kérhetem,hogy hagyja abba a motorozást,de akkor is eszméletlenül féltem :/ mit ajánlotok,mit tegyek? Ja és még egy kérdés....a motorosoknál miért baj ha valaki XD-t ír? mert ezt nem értem,motorosoknál nem szokás smileyt írni? Hóóót komolyak vagytok?
2015. márc. 28. 01:50
 1/4 anonim ***** válasza:
16 évesen ilyen motorokat szerencsére nem fog tudni vezetni. Ha nem tudod lemondani a motorozásról, ugyebár semmiképpen sem (mutass neki balesetes videókat, képeket stb, akkor egyet tehetsz, hogy te is motoros leszel:) Úgy talán jobban fogsz tudni rá vigyázni az utakon.
2015. márc. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ettől ne félj, ugyanis ezek a gépek nagymotorok, amiket "A korlátlan"-nal lehet csak vezetni 24, vagy A2 jogsi megléte esetén 20 éves kortól.

Kicsit még messze van tőle.

Ha meg jogsi és tapasztalat nélkül húzza neki, ne haragudj, de k.rvára meg is érdemli ha összetöri magát. Mondjuk a szüleit ilyenkor becsüccsenteném kicsit a hűvösre gondolkozni, ha egy ilyet megvesznek neki. De elég csapás lenne nekik az is ha valami történik.


Szóval ez miatt ne félj, mert egy erősebb 50-es Apriliával is lehet csapatni 100-110-el! Az rajta múlik, hogy érzi és tudja-e kezelni a gépet. Nekem is sportmotorom van, de az nem egyenlő azzal, hogy húzod neki mint a hülyegyerek. Én ezeket elneveztem donorjelölteknek..

De üdvözlöm a kislányt köztünk, dícsérendő ha szereti a mocikat!:)


Nagymotoros, Kawasaki Ninja

2015. márc. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokszor én is aggódom magamért, meg értem is aggódnak, de nem kell, ha a barátnőd mentálisan rendben van, akkor fog tudni vigyázni magára, és úgysem ilyen 1000res sportmotorral fog menni, ami 300-al megy.
2015. márc. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom meg ő is tudja,hogy azokat a nagy motorokat még nem fogja tudni vezetni és egyenlőre még nem is akarja,csak ezekre hajt.Mutattam már neki vagy ezer motoros videót meg nem csak én,de folyton azt hajtogatja őt ez nem érdekli,neki a motorozás az élete és semmiért sem fog lemondani róla,mert ő a motorozással úgy érzi,hogy egy szabad ember és,hogy szárnyal.Egyenlőre még sehogy nem húzza neki,mert nincs jogsija és addig nem akar motorra ülni,de majd nemsokára lesz neki.Persze motorból sem ilyen óriási amit szeretne de azért a többivel is oda lehet neki nyomatni.Esetleg segítene neki szerintem ha kapna tanácsokat mert nincs 1 motoros barátja sem,tudtok mondani olyan oldalakat ahol a motorosok beszélgetnek? Vagy pl fb-n csoportot vagy akármi.A szülei meg egyenlőre még nem vesznek neki ilyet,hanem majd később ha meglesz hozzá a jogsija.
2015. márc. 28. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!