Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol/kinél? Tudnék ECU programo...

Hol/kinél? Tudnék ECU programozást tanulni?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel a dolog iskolát is bevállalnék meló mellett csak kéne egy kis iránymutatás. Rengeteget olvastam róla de ha egy hozzáértő tanítana annak örülnék igazán persze megfizetem az árát, hogy alapos és megbízható legyen a munkám. Köszönöm

2015. ápr. 2. 11:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

fuh mekkora istenkirálycsászárral van dolgunk emberek! :)


Nos, akkor nagyon egyszerű. Beadod a CV-det egy autós céghez mint elektronikai szakember és asm programozó.


Mivel látni fogják a CV-ben, hogy te olyan dolgokat is elértél amiről más csak álmodik, ezért gyorsan le fognak csapni rád.


Ott lehúzol pár évet és megtanulod az adott kocsik ECU-ját programozni. Érthető módon ilyen szintű dolgot nem lehet a mezei iskolákban megtanulni.


De mivel minden képesítésed megvan hozzá, ezért nem lesz gond.


Nyilván nem találsz olyan magánszemélyt aki "átadja" neked a tudást, ahogy egy nagy repülőgép elektronikájának programozását se fogja megtanítani egy magántanár.

2015. ápr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Ennyit erről az oldalról, ez az amit nem lehetne offolni ...

nem vagyok istenkirály de te biztos császárnő vagy :D

Köszönöm az iránymutatást :) végeztem éretségin kívül mást is magyar koma :)

már értem

2015. ápr. 2. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!