Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Focus (2000) jobb első...

Ford Focus (2000) jobb első ajtaja egyáltalán nem nyílik. Mit tehetek vele és mit tehet vele egy szerelő?

Figyelt kérdés
"Örökre" becsukódott az utas oldali ajtó. A központi zár hibátlanul működik, de az ajtó sem a külső, sem a belső kilinccsel nem nyitható. Leszedtem az ajtókárpitot, a rudak látszólag rendesen mozognak, de az ajtó nem nyílik. A zárszerkezethez pedig nem férek hozzá a kárpit levételét követően sem. Nem csak azt nem tudom, én mit kezdjek vele, de arra sincs tippem, egy szerelő mit csinálhat ilyen esetben... Tipp?

2015. ápr. 12. 18:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyszer a lányom becsukta a biztonsági öv csatját az ajtóba, se kívülről se belülről nem nyílt ki, de amikor a feleségem kívülről húzta a kilincset és pedig belülről egy jól irányzott rúgással segítettem neki, akkor kinyílt!

:D

2015. ápr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!