Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A6 2001 klímát miért nem...

Audi A6 2001 klímát miért nem lehet bekapcsolni?

Figyelt kérdés

Audi A6 2.5 TDI V6 2001

Miért nem lehet bekapcsolni a klímát? A műszerfalon ezt írja ki: Oil sensor.

A klíma ventillátor már régóta sípolt alacsony fordulaton. Egy biztosíték ki volt égve, de amint kicserélem azonnal kiég. Mi lehet a baj? Valami megoldás?



2015. ápr. 16. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Írja, hogy oil sensor, ergo ott a baja


Megkockáztatom nem a ventilátor sípolt hanem a kompresszor, amit így a "b*szak rá" hozzáállással kinyírtál.

2015. ápr. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem biztos, szerintem a ventilátor sípolt.

De egyszerre történt a kettő, kiírta az "oil sensor"-t és lekapcsolt a klíma. Valószínű összefügg a kettő...

2015. ápr. 16. 14:27
 3/8 A kérdező kommentje:
Meg ha a klímakompresszor ment volna tönkre, attól még nem vágná ki a biztosítékot és a ventilátor még forogna...
2015. ápr. 16. 14:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mi van azon a biztosítékon. De különben egyszerű a kérdés, meg kell nézni, hogy hova ad áramot az a kör és máris kiderül
2015. ápr. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És azt hol tudom megnézni? Vagyis hogyan?
2015. ápr. 16. 15:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát igen, az ilyen régi autóknál tipikus gond a klima.

Nem tudom mi akar lenni ez az oil sensor, de a kompresszorral tuti nincs minden rendben, és gondolom egy feltöltés sem ártana neki.

2015. ápr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De a biztosítékom azonnal elszáll ahogy kicserélem, úgy látom nem úszom meg a borsos autószerelőt, reméltem meg tudom oldani házilag...
2015. ápr. 16. 20:54
 8/8 anonim ***** válasza:
A klímát minden tavasszal érdemes átnézetni, tisztíttatni, feltöltetni. Van, amivel nem érdemes spórolni.
2015. ápr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!