Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Okmányirodában kapott papírral...

Okmányirodában kapott papírral lehet vezetni?

Figyelt kérdés

Tudom sok ilyen kérdés volt már, de nem tudok kiigazodni. B-s jogsim van már évek óta, mos bővítettem A2-re, azt sikerült kitalálnom hogy szgk-val mehetek az említett papírral, de nagymotoron vajon megbüntetnek? Van egy érzésem hogy igen, csak kocsival elég nehéz lenne bemenni reggel, a motor pedig adott lenne. (robogóval jártam eddig de összetörték) Remélem tudtok segíteni.

Köszönöm a segítő szándékú válaszokat.



2015. ápr. 19. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Az okmányirodában külön felhívják a figyelmet, hogy az ott kapott papírral nem szabad vezetni. Lehetni lehet, de az sokba fáj.


A tv-ben mutatták valamelyik nap, hogy egy motoros ilyen papírral vezetett. Ötezer bírság, oszt jónapot.

Kell ez? Nem?

Naugye.

2015. ápr. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ, megkérdeztem volna az okmányirodában, de hétvégén úgysincs bent senki és holnap ott kezdek úgyis, és nem mindegy mivel indulok reggel. :) Akkor lehet előveszem a jó öreg bkv jegyeket... :'(
2015. ápr. 19. 16:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Az igénylőlappal a meglévő kategóriát - esetedben a B-t - szabad vezetni. Tényleg minden héten van ilyen kérdés, és mindig ugyanaz a válasz is rá. No meg persze a kifogások is mindig megvannak, bár az se érdekel senkit!

:D


"megkérdeztem volna az okmányirodában, de hétvégén úgysincs bent senki"


Pedig az A4-esen is rajta van minden tudnivaló!

2015. ápr. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!