Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerelőnél van a kocsim....

Szerelőnél van a kocsim. Bejelentett vállalkozó nem szakszervíz. Hogy kérhetek garanciát arra amit javított esetleg mit kell kitölteni hozzá hogy hivatalos legyen baj esetén?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 24. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Pontos számlát kérsz.
2015. ápr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13%

Utólag jut eszedbe?


Megigéri neked,becsszóra!

2015. ápr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Kérhetsz számlát, fog is adni, de akkor sokkal drágább lesz a szervizköltség. Én soha nem szoktam kérni, franc akarja a rohadt politikusok zsebét tömni. De nem is volt még olyan, hogy kellett volna.
2015. ápr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Számlát ír és garancia is van.
2015. ápr. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem utólag jut eszembe! Ott van még a kocsi. Mindig megbízható volt de most 9. hete ül rajta és csak hantázik miért nem halad.Így azt sem hiszem el hogy normálisan megcsinálja.Pénteken hozom el vasárnap meg már 1200km-t kell mennem vele németbe.Ha ott ragadok valahol az nem kis költség és ne engem terheljen már más hanyagsága miatt.
2015. ápr. 27. 17:30
 6/7 A kérdező kommentje:
Két választás van.Add számlát és garanciát és fizetek.Vagy nem ad és nem fizetek. Ilyen egyszerű.Ha nem tetszik szólok a Nav-os ismerősnek és majd kétszer meggondolja máskor hogy szereljen.
2015. ápr. 27. 17:33
 7/7 anonim ***** válasza:

Csinálják meg a hulladékodat jól, garanciával. Ja és persze ócsóónn.

Te meg nem fizetnél és navos haveroddal fenyegetőzől.

Mennyi ilyen patkány van.

2016. máj. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!