Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tegnap óta zörgést hallok az...

Tegnap óta zörgést hallok az autó hátsó része felől, alulról. Üresben is zörög, menet közben is, főleg kanyaroknál, és mintha a motor hangja is változott volna. Felvettem a hangját, remélem megnyitható a link. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
[link]
2015. ápr. 25. 13:29
 1/7 kata kata ***** válasza:
Kipufogódob vagy a cső széjjel ment.
2015. ápr. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És az mekkora baj? Javítható? Nagyon költséges? Bocsi, de ehhez nem igazán értek?
2015. ápr. 25. 17:24
 3/7 kata kata ***** válasza:
Meg kell nézetni egy kipufogó javítóssal,hogy mi ment szét.Lehet,hogy csak széjjelcsúszott a bilincsnél.
2015. ápr. 26. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Észleled a hibát, aztán fölveszed a hangot, megfogalmazod a kérdést, és az egészet kirakod a netre?

Talán ha alánézhetnél a saját autódnak......

Nem kell hozzá szakembernek lenni, hogy észrevedd, szétcsúszott vagy elrohadt a cső.

2015. ápr. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jól látod, pontosan ezt tettem. Azért, hogy tanácsot kérjek. Lehet, hogy neked ez nem nehézség, de kezdő első autó tulajdonosként nekem még nem egyértelmű. Sajnálom, ha szúrta a szemed a kérdésem, de akkor nem kellett volna fárasztanod magad a kommenttel.

A többi hozzászólást köszönöm szépen :) Kipufogós megnézte, szerencsére nem a dob lyukas, kisebb a gond.

2015. ápr. 28. 08:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nem szúrta a szememet, hanem a hozzáállásodon csodálkoztam.

Hogy tudd a dolog apropóját:

pár nappal ezelőtt a szomszéd csaj bóklászott tanácstalanul az autója hátuljánál a garázssoron. Egy rongydarabra térdepelve nézegette az autó alját. Amikor megkérdeztem mi a baj, azt mondta, nem tudom, nem értek hozzá, csak nézelődök, hátha látok valami olyat, ami -esetleg- feltűnő. Aztán boldogan felfedezte, hogy azon az izén csak az egyik oldalon van olyan bigyó, azért áll ferdén.

(az egyik kipufogó gumibak elveszett és lógott a hátsó dob, és az verődött a fenéklemezhez)

Szóval erre gondoltam, amikor a választ írtam. A szomszédom 20 éves, pár hetes a jogsija, szőke, nőből van, mégsem az internetről várt segítséget.

Na, ha akarsz, megsértődhetsz..... :)

2015. ápr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!

Nem vagyok sértődős típus. Csak nem ismered a körülményeimet, és nincs ilyen segítőkész szomszédom,aki rákérdezne, mi a probléma. Én is térdepeltem és nézegettem a kocsimat, félreértés ne essék. De alámászni nem tudtam, és bizony a szerelő is csak úgy szúrta ki a problémát. De a lényeg, hogy megoldódott. :-)

2015. máj. 1. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!