Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A régebbi, ma már olcsóbb...

A régebbi, ma már olcsóbb autók közül melyik bírja leginkább a könnyebb terepet?

Figyelt kérdés
Az a gondom, hogy van 3 telkem. Ebből egy jól megközelíthető, de kettő fentebb van valamivel és már az út minősége sem túl jó, valamint szűk, így ha szembe jönnek le kell húzódni, okozott már anyagi problémát. Egy régebbi focusom van, és ért már le az alja, ha többen jöttünk vele vagy meg volt pakolva. Ezért akarok egy minimálisabb összegért venni régebbi, leharcolt járgányt. Igazából csak erre a néhány km-re kellene. Maximum 100ezerre gondoltam, mint felső határ. Tudom, ennyiért nem kapok tiptop autót, de mégis mi lenne az, ami könnyebben viseli a terepet (lada, warbi, régi skoda). Ajánlották már a nivát, de ahogy nézegettem nem igazán pakolható és annyira nem is kemény a terep, hogy terepjáró kelljen. A szintkülönbség sem vészes, így izomautó sem kell, mentünk már fel 5en régi 1000köbcentis swiftel, szóval nem egy egetrengető dolog, csak olcsóbb egy másik autót venni, mint folyamatosan javítgatni a mostanit és várni mikor lesz más baja.
2015. máj. 4. 05:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100ezerbol???
2015. máj. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
100ezerből
2015. máj. 4. 06:48
 3/5 anonim ***** válasza:
A Lada jó lesz oda. Hátra felraksz valamilyen durva mintás téligumit (pl. Debica Frigo S-30), bevágsz a csomagtartóba 2 zsák döglött cementet és elmegy a sárban is.
2015. máj. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lada esetleg lada níva.
2015. máj. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy mennyire bírja a terepet függ a kerékmérettől, 175-ös kerék már jó lenne. Illetve hogy milyen magas építésű az autó. Ezek alapján a lada, második helyre raknám a régi mercedest, és harmadik a wartburg.
2015. máj. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!