Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Piaggio MC3 ékszíj szakadás...

Piaggio MC3 ékszíj szakadás utáni probléma?

Figyelt kérdés

Elszakadt a szíj a robogómon, amit kicseréltem.

Majd ezután azt tapasztaltam, hogy mikor elér egy sebességet, 30-40, onnan már nagyon nehezen gyorsul ki, mivel nem nagyon pörög ki, csak 6-6500-ig. Majd elindul szép lassan, ahogy a sebesség növekszik és végsebességre is megy annyit, mint előtte, de addig most már nehezebben jut el.

Idáig elindulni is 6500-7000-ig indult el és folyamatosan is itt mozgott a fordulat. Most elindul már 4-5000-től, de mintha erőtlenebb lenne gyorsuláskor, mint előtte.

Próbáltam a gyári méretű szíjtól hosszabbat venni bele, valamelyest javult is, de nem közelíti meg az eredeti állapotot.

Eredetileg a katalógus mérete 18,5x811-es szíjat ír hozzá, most nekem 18,5x 825-ös van rajta, de így sem oké.


2015. máj. 7. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
bekell kopnia annak a szíjnak még...addig ne is nagyon nézegesd a végsebességet...másrészt nem is lesz olyan mint az előzővel..tapasztalat..majd idővel..
2015. máj. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ez volt a problémám. Én 3 szíjat szakítottam el 1000km-en belül. Az hülyeség hogy be kell kopnia a szíjnak. Ami most rajta van az is el fog szakadni ha ilyeneket produkál. 6500ft-ért vettem a motoromra egy szövetből készült (kevés a gumis rész benne) szíjat, amivel 4000km-t mentem eddíg és semmi baja az ég adta világon. Ha levenném pont úgy néz ki mint ha új lenne. Ez az ár egy kis méretű szíjra vonatkozik de szerintem 10.000ft-on belül kijön.
2015. máj. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!