Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes 190 vagy C-osztály...

Mercedes 190 vagy C-osztály (w202) első autónak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az első autómat szeretném megvenni, és ebben a 2 típusban gondolkodom leginkább. Elsősorban dízelben gondolkodom. Felszereltség nem számít, csak az, hogy a járgány jól menjen és ne kelljen azonnal 100 ezreket költeni rá. Szerintetek melyiket lenne érdemes megvenni első autónak? Megköszönném, ha leírnátok pár jellemző buktatót is a két típussal kapcsolatban!



2015. máj. 11. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
a w202 ugyan újabb,de ez nem jelenti feltétlen azt,hogy jobb is...........a 190esekbe meg már annyi km van mint az apolló űrhajókban összesen!!!
2015. máj. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy megkímélt 190-estől nem kell megbízhatóbb. (Persze dízelre gondoltam.)

A W202-ből kerüld a Lucas adagolós 2.2 dízelt.


Én a benzineseket alapból kerülném.


Legjobb választás egy 2.5-ös szívódízel 190-es lenne.

2015. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 EdwardTJ válasza:

Miért? Mi baj(od) a benzines változattal??

Előítélet csupán, vagy van mögötte (valós) tapasztalat??

2016. nov. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a 190-es kevésbé volt problémás a maga idejében, mint a 202, de kiöregedtek, úgyhogy inkább az utóbbi. Én is a 250-est javasolnám, talán még a régi motoros 200-assal is szerelték az elején, ha elég az a teljesítmény, azok is megbízható motorok voltak. Ha nem félsz a CDI-től, a vége felé már azzal is szerelték.
2016. nov. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!