Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket választanad?

Melyiket választanad?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy van egy 2002 Mercedes Benz e 220 280e km 1m ft es van Renault laguna 2 vagy 3 nem tudom.

Szerintetek melyik éri meg jobban, gondolok itt a megbízhatóság kényelem fogyasztás. Alkatrészek árára stb

Előre is köszönöm a válaszokat.



2015. máj. 15. 12:58
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Elírtam ült
2015. máj. 15. 15:14
 12/14 Koaxk Ábel ***** válasza:

Én biztos, hogy gondolkodás nélkül a Mercedes-t venném!


Nyilván ezt képletesen értem, de Reanult biztos, hogy nem vennék soha.


Ha nagyon necces a költségvetés és ebből a két márkából kéne választani, akkor is inkább egy idősebb C Mercedes.

2015. máj. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
C220 van nekünk amúgy csak van egy e 220 manuális váltó. 150le es elgondolkoztunk hogy megkellene venni mellé, de azóta ült egy lagúnába es azota az is szoba jott hogy az fiatalabb es nem sokkal drágább...mondjuk azt mondták neki hogy 5 éves 3 Laguna 1.2 m németből..amit én nem hiszek el mert neztem is de 3 lagunat nem talaltam annyiért szoval igy nem ia tudom
2015. máj. 15. 19:29
 14/14 A kérdező kommentje:
De meg a mazdat is mondta ha jol tudom 6ost.
2015. máj. 15. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!