Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha beindítom elkezd pörögni a...

Ha beindítom elkezd pörögni a kerék illetve mikor megállok és nem tud pörögni akkor le fullad a motor mintha nem lenne üresben mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Motowell Yoyo 4T 50cc robogóm van elnézést a helyesírásomért!

2015. máj. 28. 18:14
 1/8 A kérdező kommentje:
Illetve lehet nagyobb baja ha így megyek vele?
2015. máj. 28. 18:47
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy tipp, hogy a röpsúlyos kuplung nem old fel, pl. azért mert eltörött az egyik rugó benne.

A linken a 4-es számú alkatrészre gondolok:

[link]

2015. máj. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És lehet baja ha igy használom ? Pirosnál fogom a féket és enyhén húzom a gazt hogy ne fulladjon le
2015. máj. 28. 22:30
 4/8 anonim ***** válasza:

Szépen csendben égeted a kuplungot, aztán majd nem csak 1200-ért kell rugót cserélni, hanem 13000-ért teljes kuplungot!


Szerintem.

2015. máj. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Vettem új rugókat de nem az volt a gond hanem a berugó szerkezetből letört egy fog ami kiélelte a kuplungot így nem tudott vissza húzódni . Ki takarítottam átnéztem mindent mostmár megy minden rendesen :) mentek a zöldek! A rugók meg jók lesznek pót alkatrésznek
2015. jún. 2. 22:55
 6/8 A kérdező kommentje:
Kiékelte"
2015. jún. 2. 22:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Előbb szoktuk szétszedni és megállapítani a hibát, csak utána vásárolni alkatrészt...
2015. jún. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha 500ft az alkatrész engem nem izgat ha előbb veszem meg :D
2015. jún. 11. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!