Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Nissan Skyline r34 megfele...

Egy Nissan Skyline r34 megfelelő "első autó"?

Figyelt kérdés
Miért igen vagy miért nem
2015. máj. 28. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Röviden annyi, hogy szép álom... Amúgy én úgy vagyok vele, hogy bármennyire is ügyes valaki azért amikor friss jogsis tud csinálni butaságokat, amik jobb esetben nem járnak nagy károkkal, rosszabb esetben viszont igen. Azon kívül én mielőtt letettem a jogsit mindig azt mondtam, hogy maximálisan szabályosan fogok vezetni, meg hogy én betartom a KRESZ-t ha törik, ha szakad... Na hát ehhez képest elég nehéz volt a jobb lábam, és ha erősebb autó van alattam, mint például egy ilyen R34-es, akkor bizony lehettek volna komoly balesetveszélyes helyzetek, vagy ne adj' Isten balesetek.


Ugyanakkor az is igaz, hogy ha lett volna pénzem erősebb autóra, akkor nem érdekelt volna ki mit mond, és minden habozás nélkül megvettem volna. Csak a magyar fiatalok nem arról híresek, hogy 17-18 évesen R34-est tudnak venni :)

2015. máj. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem első saját autónak teljesen felesleges egy ilyen kaliberű autó. Egy 140-150 lovas autó még-még elmegy.

Saját pénzből nem hiszem hogy fogsz tudni venni egy R34-et. Ha meg a szüleid veszik meg akkor meg nem fogsz vigyázni rá, szóval magadra és másokra sem.

Semmi érvet nem tudok arra hogy miért igen.

2015. máj. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
áá,ez ega gyenge szar!!ne aprózd el,vegyél egy nissan gtr-t!!az biztos!!kiváló lesz első autónak,pont mint egy ferrari vagy lamborghini!!
2015. máj. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
gtr minek he?r34 nél nincs jobb vagy még ferrari f40-en gondolkozok.Pénz az meg akad lehet keresni.
2015. máj. 29. 19:04
 5/6 anonim ***** válasza:
lehet van pénzed(bár erősen kétlem) eszed és rálátásod a dolgokra viszont nincs!!ezekből te max 1:18as burago modelt fogsz venni!még skyline csak-csak akad eladó,de f40.........olyan ritka belőle az eladó darab mint apácazárdában a fitymacsattogás...ha nem ritkább....
2015. máj. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Trollkodni csak stílusosan. :D
2015. máj. 30. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!