Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi történik akkor, hogy ha...

Mi történik akkor, hogy ha egy régi Suzuki Swift féltengelye hirtelen minden előjel nélkül kiszakad miközben én éppen 130 km/h-val repesztek egy autópályán?

Figyelt kérdés

[link]


Múltkor venni akartam egy kocsit és elvittük pár körre a városban. Már majdnem kifizettem a kocsit mikor csak 1x megáll a kocsi, mintha satuféket nyomtak volna és kiszálláskor a képen látható látvány fogadott minket. Teljesen sima aszfalton mentünk, kivételesen egy kátyú sem volt arra. Minden fizikai behatás nélkül 1x csak kiszakadt a féltengely. Mondanom sem kell, hogy ott hagytam, elmentem inkább gyalog. 30 km-/h-val mentünk és enyhén befarolt. Elgondolkoztam, én egy autópálya mellett lakom. A kocsit úgy volt, hogy veszek is rá megyeit és hozom is kifele pályán. Mi lett volna, hogy ha ugyanez nagyobb sebességen történik meg?



2015. máj. 30. 23:53
1 2
 11/19 felolvasó ***** válasza:
47%
Na ez az,itt mindenkinek már régóta kopog,csörög,recseg,de a szerelő azt mondta elmegy még ez sokáig.Az ilyen szerelőt ott kell hagyni,és máshol megcsináltatni,ennyi.
2015. jún. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
71%
Kevés a jó szakember. PErsze ezért is jól leszóltak és lepontoztak hgoy ki mertem jelenteni, annyi birka ember van.
2015. jún. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Ohh, látom közbe töröltek e 2 ,,intelligens" megnyilvánulásokat...
2015. jún. 1. 14:19
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
..I..
2015. jún. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Nekem akkor nyilván jó szerelőm van.elektronikai hibával vittem hozzá a kocsit.Valamiért lekerült róla a kerék.Felhívott hogy ha sokáig szeretnék élni akkor ezt és ezt kell cserélni a kocsin.Hátsó dobom elrepedt Úgyhogy addig ki nem viszem a kocsit amig ezek nincsenek megcsinálva.
2015. jún. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Utolsó! Lehet ez akár lehúzós szöveg is...
2015. jún. 3. 18:29
 17/19 anonim ***** válasza:
28%

Egyébként valóban ez a probléma. Hogy mindenki csak elhasználja a kocsit, és csodálkozik ha ilyen történik. Te is azért cserélnéd le, mert haljon meg más a te általad nem karban tartott autóban?

Csináltasd meg. A régi Swift alkatrészárai vicc áron mennek, ha eddig motorikusan és egyéb szempontból nem volt vele gond (márpedig nem írtad) akkor az ismert előélet többet ér, mint az, hogy egy ismeretlen valamibe szállsz át. Te most egy kirívó példába ütköztél. De ne hidd azt, hogy ilyen nem történhet meg egy másiknál. Ha nem is pont ilyen, de sosem tudhatod, hogy ki miért adja el az autóját.

2015. jún. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Petya183 ***** válasza:
Tényleg egyedül csak nekem tűnik fel hogy a kormánygömbfej úgy kint van a kasznibol ameddig ki se tudna jönni ??? Szerintem előszőr azzal volt a gubanc, kiszakadt kijött eltört nem tudom, és utána szakadt ki a talpas a kerék keresztbefordulása miatti erőtől.... Sok okosnak csak a pofája nagy itt, azt hiszik nagy szerelők, azt egy csavart nem tudna meghúzni egy biciklin....
2015. júl. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Ismerős, nekem 98as szedanom van, 100al jöttem egyik városból hazafelé, majd mikor ebbe a városba beértem tettem 2 utcanyi kitérőt, s mikor kanyarodni szerettem volna (álló helyzetből elindulva) a kanyart már nem tudtam befejezni, a kocsi úgy ahogy volt rakanyorodott a járda fele, egyik kereke erre, másik arra nézett, 3 emberrel raktuk arrebb, szerencse hogy nem ez nem a főúton tortent
2017. febr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!