Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a gond a Simsonommal?

Ricstom kérdése:

Mi lehet a gond a Simsonommal?

Figyelt kérdés
Van nekem egy Simson S50 B típusú motorom. Az a helyzet, ha 1-be rakom elindulok, szépen megy, felváltok kettesbe, és ott csak "lassan bírok gyorsítani", különben fullad. Ha a 2. fokozat 1/4, 1/2-éig eljut, utána nagyon jól lehet neki húzni, nem fullad. Utána 3-asban sincsenek gondok. Az egyest is sokáig ki szoktam húzni, ne legyen baj, de úgyis fullad kettesbe. Az oktatóm azt mondta hogy valszeg csapágyas. Volt már szerelőnél azzal, hogy egyesbe nagyon erőtlen volt, kiderült, alig volt benne olaj, de fel lett töltve szép tisztával, kuplung lamellák is ki lettek cserélve, azóta gyönyörűen ment. Ezt nemrég kezdte el csinálni.

2015. jún. 7. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy simson tulajdonos a motorkerékpárját nem viszi szerelőhöz mert ért hozzá de aki nem annak ne is legyen simsonja!
2015. jún. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szimplán nem szeret téged a motor :D
2015. jún. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösz a kedves válaszokat! El vittem szerelőhöz. Persze még a kedves válaszok előtt.
2015. jún. 10. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!