Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vizsgabiztos lefizetése?...

Vizsgabiztos lefizetése? Valaki csinált már ilyent?

Figyelt kérdés
B kategóriás forgalmi vizsgánál hogy működik ez? Előre odaadtad már neki a pénzt? Előre odaadni furcsa dolognak tűnik. De a végén akarod lefizetni akkor meg esetleg nem tud módosítani a papíron amit töltöget útközben. Vagy egyáltalán hogy van ez? És mennyi pénzt adtál oda?
2015. jún. 9. 15:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
27%

Remélem ez csak elméleti kérdés!!!

Ha egy nyamvadt B-s jogsit nem tud megcsinálni az ember, akkor egyáltalán mi a bánatért akar vezetni!?

2015. jún. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Igazából ez csak elméleti kérdés. Én nem tervezek ilyesmit. Oktató szerint plusz órát sem kell vennem. De már azt hallottam hogy olyan dolgoké megbuktatnak hogy ha egy parkolásnál megállsz azt nem húzod be a kéziféket...

Tiszta röhej. Persze az baj ha az ember kiszáll és nem húzta be a kétiféket. De ha ki sem száll az autóbol mint pl a vizsgán. Akkor ott eltud maradni véletlenül.

2015. jún. 9. 15:50
 3/19 anonim válasza:
54%
én most tanulok vezetni és már mondta az oktatóm, hogy a vizsgára vinnem kell egy 20-ast, mert ha olyan a vizsgabiztos akkor adni kell
2015. jún. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
20-at?????
2015. jún. 9. 15:53
 5/19 anonim válasza:
100%
20.000-et igen
2015. jún. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Há bolondok ezek. Én max 5-re gondoltam. És már akkor is jól jár... De a 14 ezer pótvizsgadíjat is sokallom. Mert eddig van 176 ezerbe aztán még az okmányirodában is fizetni kell.
2015. jún. 9. 15:56
 7/19 anonim ***** válasza:
50%
Nem pénzt kell vinni, hanem bekapcsolt telefont hangrögzítővel, és ha kenőpénzt kér, akkor feljelenteni.
2015. jún. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Parkolásra visszatérve. A valóéletben én is csak indokolt esetben használok kéziféket. A vizsgára ez kell, de ez legyen a legnagyobb problémád. :)

mellesleg a SIKK-es indulást nem tanították: Sebesség, Irányjelző, Kézifék, Körülnéz. Értelemszerűen a megállásnál ez módosul némileg, de ha fejben tartod ezt a szócskát, akkor baj nem lehet.

2015. jún. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

A vizsgabiztosnak TE semmit nem adsz.

Az OKTATÓNAK adsz pénzt, aki továbbadja (a nagyját) a vizsgabiztosnak.


ELŐRE fizetsz, de akkor is kell majd produkálni valamit. Általában egy jó könnyű útvonalat húzatnak veled.

2015. jún. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%
kérdező,te tényleg ennyire hülye vagy,hogy nyamvadt5000 forinttal akarnád megkenni a biztost!?!?!?!?ha nem adnál neki semmit,még akklr is jobb helyzetben lennél,mert így már csak azért megbuktat,mert megpróbáltad lefizetni szaros 5000 forinttal.............
2015. jún. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!