Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha megállítanak a sünök...

Ha megállítanak a sünök kérhetik azt tőlem, hogy nyissam ki a kesztyűtartót? Mi van ha nem tudom kinyitni?

Figyelt kérdés
2015. jún. 10. 00:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem először azzal foglalkozz, hogy előttük ne sünözd le őket. :D
2015. jún. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Bármire utasíthatnak engedelmeskedni kell. Ha nem tetszik utólag tehetsz panaszt.
2015. jún. 10. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, joga van átvizsgálni az autódat.
2015. jún. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, utasíthat.

Azt mondod nem tudod kinyitni az első gondolata az lesz, hogy valamit rejtegetsz. Jobb esetben kinyitja ő, rosszabb esetben lefoglalja a kocsit és elviteti, hogy kinyissák. Persze ez nem valószínű, mert túl sok papírmunka. Szerintem simán kinyitja, feltéve ha tényleg ki lehet és csak kamuzol.


Szóval ha dílerkedni akarsz ennél okosabbnak kell lenni

2015. jún. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A sünök biztosan nem, de a rendőrök igen.
2015. jún. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 veterán vas ***** válasza:
100%

Sok éve vezetek, de érdekes módon, még soha nem kerültem ilyen helyzetbe. Ha mégis megkérnének, valószínű szó nélkül kinyitnám.

Miért is???:

1. mert nincs mit titkolnom

2.mert nem röhögtetném ki magam, hogy a saját autóm kesztyűtartóját nem tudom kinyitni

3.mert teljesen értelmetlennek tartom az ilyen helyzeteket kiélezni.

2015. jún. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
De én tényleg nem tudom kinyitni a kesztyűtartót. Egyszer becsuktam és azóta sehogy se lehet kinyitni.
2015. jún. 10. 09:10
 8/18 kovpet ***** válasza:
Nem valószínű, hogy ki akarják nyittatni, de ha mégis, akkor megmondod, hogy meghibásodott és nem tudod kinyitni. Mivel a nyithatatlan kesztyűtartó nem zárja ki a kocsi forgalomban való részvételét, így ez nem lesz gond.
2015. jún. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"2.mert nem röhögtetném ki magam, hogy a saját autóm kesztyűtartóját nem tudom kinyitni "


öcsémnek anno szétment a zár a kesztyűtartóban és amíg nem vett másikat bele, csak csavarhúzóval lehetett nagy keservesen kinyitni. Kiintenek, nincs nála csavarhúzó és rossz a zár... akkor ő most kinevetteti magát? :D

2015. jún. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom valószínűnek, hogy egyszerű igazoltatás alkalmával azt kérik, hogy nyisd ki a kesztyűtartót. Határátkelőknél ez elő szokott fordulni, de ha csak félreállítanak akkor ok nélkül nem mondják. Értelemszerűen ha mégis megkérnek rá, akkor kénytelen vagy felfeszíteni ha nem akarsz magadnak bonyodalmat.
2015. jún. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!