Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van az, hogy vezetés...

Miért van az, hogy vezetés közben állandóan kellemetlen helyzetbe kerülök?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve van jogsim, de vegyünk egy mai példát. Vasúti átjáró 30-as tábla. Fekete audi állt az út szélén, sofőr bent. Megijedtem, hogy mérnek belőle vagy valami és teljesen zavarba jöttem és kicsit többel mentem mint 30. A másik pedig már az volt mikor átmentem az átjárón és 30 méterrel később belenéztem a visszapillantóba és láttam, hogy csukódik le a sorompó. Most pedig azon kattog az agya, hogy mi van ha mértek és még piroson is átmentem... Teljesen sokkba kerültem az audi miatt és nem emlékszem, hogy piroson mentem-e át. De nem hiszem, hogy ez volt vagyis remélem nem mert akkor a velem utazó barátaim szóltak volna.


Azt sem szeretem ahogy a szembejövő autósok nagy része úgy néz mintha kiakarna nézni engem a kocsiból vagy valami. Mintha még nem láttak volna embert vezetni.


Én már akkor izgulnék ha lakott területen mondjuk 55-el mennék és láttak. Haveromék meg 190-el autópályán sem izgulnak és utána se törődnek vele, hogy mi van ha lekapták őket.


Miért van ez?



2015. jún. 18. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Készíts be a kesztyűtartóba egy doboz Leszarom tablettát.
2015. jún. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez egy év után gond, lehet nem kéne autót vezetned. Nálam ez kb. egy hónapig állt fent. Meg a legtöbb embernél, ez a normális.

De, amit te csinálsz az már nem az.

2015. jún. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%
Honnan kéne tudnia bármelyikünknek is, hogy te miért érzed azt, hogy kellemetlen helyzetben vagy?
2015. jún. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!