Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok, hosszútávon...

Mit gondoltok, hosszútávon lesz valamilyen "következménye" annak, hogy minden utca sarkon Audi-BMW-Merci áll? A következmény esetében arra gondolok, hogy milyen hatással lesz a márkákra ez a "túlzott" népszerűség.

Figyelt kérdés

2015. jún. 28. 19:46
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
81%

Nezd meg legszives egy A Mercedes es pl. egy Ford Focus:

- lehetseges extrait

- valaszthato motorokat

- az anyagminoseget

- az altalanos minosegerzetet


A Focus a fasorban nem lesz a Mercedessel szemben (sem az A3mal, sem a 1es BMWvel szemben) Hogy egy fapados belepomodell kabe annyi mint egy kommersz tipus, az nem mond semmit, mert nem csak attol premium valami mert draga. Masreszt meg nagyon kevesen vesznek fapados premiumautot.

2015. jún. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Majd akkor kell " aggódni " ha minden sarkon 1-2 éves S Merci, 7-es BMW vagy 8-as Audi áll, addig felesleges.
2015. jún. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Úgy érzem egy kicsit félre értelmeztétek a kérdésemet.


Én nem aggódok semmi miatt, ezt meghagyom a gyártóknak.

Ha minden ház előtt A8-7er-S class áll akkor is nyugodtan alszok ezen felül japán párti maradok, nem szoktam a divat után menni.

2015. jún. 29. 01:36
 14/30 BenToro69 válasza:
71%
Szerintem a japán autók sose halnak ki, jó a fogyasztásuk, és a szerviz igényük is minimális, van belőlük annyi mint a német autókból.
2015. jún. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
71%

# 11


A prémium az árától prémium. ééééés pont.


Tök mindegy, hogy a focus vagy az A3 a jobb autó, az is mindegy melyiknek jobb az anyaghasználata. És egy focust ugyan úgy lehet Ghaia felszereltséggel kérni, ugyan olyan arányban fog nőni az ára, mint az A3-nak.


Értsük meg, hogy a nagy német gyártók is kibővítették a palettájukat, hogy megfeleljenek a piaci igényeknek és ne legyenek a "prémium" korlátai közé szorítva.

2015. jún. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
81%

"A prémium az árától prémium. ééééés pont. "


Nem, de ezen kar vitatkozni. Nezd mar meg legyszives hogy hogyan tudsz felextrazni egy A3at, es hogyan egy Focust.


A Focus 16.450Eur-tol indul, az A3 22.450-tol. A motorok es a lehetseges extreak listajat ossze sem lehet hasonlitani a ket autonal.


A premium a szolgaltatasoktol (is) premium, a lehetseges variacioktol, a testre szabhatosagtol. Meg persze a magasabb anyagminosegtol, muszaki szinvonaltol, altalanos minosegtol, fejlettebb technologiatol.

2015. jún. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
71%

"A Focus 16.450Eur-tol indul, az A3 22.450-tol."


Ez nem igaz. www.audi.hu és www.ford.hu-t javaslom átvizsgálásra. Leírtam már mennyi az alapáruk.


Szóval szerinted a prémium attól prémium, hogy megvan a lehetőség az extrákra és hűű, anyagminőség... Oké, legyen az A3 prémium. Akkor egy A8 mi? Extra prémium? A csúcsok csúcsa?


ugyan, ne röhögtess már. A piac önszabályozó és árazza magát. Az esetek túlnyomó többségében minden annyit ér, amennyiért árulják. Az autókat pedig nem véletlenül soroljuk alsó, közép és felső kategóriába, mivel már minden autógyár kielégíti gyakorlatilag mind a 3 kategória vevőit.

2015. jún. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
81%

"Szóval szerinted a prémium attól prémium, hogy megvan a lehetőség az extrákra és hűű, anyagminőség..."


Nem csak szerintem, ez az altalanos iparagi ertelmezese a premium kategorianak.


"Oké, legyen az A3 prémium. Akkor egy A8 mi? Extra prémium? A csúcsok csúcsa? "


Hogy lenne mar az A8 a csucsok csucsa? Az A8 ugyanugy premium mint az A3. Az A8 folott van a luxuskategoria, pl. Bentley, Rolls-Royce.

2015. jún. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
45%

Aha. Tehát akkor szerinted (és az "iparág") szerint egy A3 tökéletesen ugyan azt a minőséget képviseli, mint egy A8, a különbség csupán abban a pár centiben mutatkozik meg, amennyivel nagyobb illetve a megközelítőleg 6-8x-os árában...


Világos, akkor szerintem nincs több kérdésem...

2015. jún. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
81%

"egy A3 tökéletesen ugyan azt a minőséget képviseli, mint egy A8"


Igen, tokeletesen ugyanazt a minoseget kepviseli, bar nekem ugy tunik hogy fogalmad sincs mit jelent a minoseg kifejezes, ill. nem jol hasznalod.

2015. jún. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!