Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ez jó lenne első...

Szerintetek ez jó lenne első autónak?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a golfokat, de a keret miatt csak a 4-es golf jöhet szóba. Szerintetek pl ez mennyire lenne alkalmas első kocsinak? Gondolkodtam G astrán is,de nem kell nekem akkora autó,egyelőre csak egyedül használnám:

[link]


Ez az 1 év garancia kicsit fura, ez mit takarhat?



2015. jún. 30. 10:31
 1/6 A kérdező kommentje:
egyébként 4 éve vezetek már, szóval nem vagyok kezdő, saját első autó lenne
2015. jún. 30. 10:33
 2/6 anonim ***** válasza:

Ugyan ilyenem van, ugyanekkora motorral. Egy percre sem bántam meg, hogy megvettem, másfél év alatt 75.000 km-t mentem vele. Nagyon szeretem.

Ha neked dízel a jó választás a használat módja miatt, és ebben a méretben, árkategóriában gondolkozol akkor jó választás. Csak nagyon meg kell nézni melyiket veszed, mert ugye sok van belőle, dízelt nem kevés futásra vesznek az emberek stb stb...

2015. jún. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Helyedben én 1.6 benzinest vennék ebből. Dízelt ennyi idősen használtan semmiképp az biztos. Jól mondja az előző, dízelt az vesz, aki használja is rengeteget. Ebben is jóval több km van 221 ezernél az 100%, csak mint minden kereskedő, alaposan kipucolja, kinyalja ragyogóra, azt amúgy egy retek az autó és minden baja van, amire csomót kell költeni. Ráadásul ez még törve is volt az elején az biztos, látszik az elején. Bal sarkán.


Magánszemélytől vedd, persze az is eladni akar, az is átverhet, de kereskedők tele vannak ismerősökkel, megveszik a roncsot, aztán olcsón helyrepofozzák kontárokkal, hogy autó formája legyen. Km-t is úgy tekergetik, mint más a vekkerét.


900 ezerért pedig pláne kapni jobbat ilyen autóból.

2015. jún. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
aha,igazából azért néztem az 1.9-et, mert a gyakorin találtam ezzel kapcsolatban sok hozzászólást, hogy az 1.6 és 1.4-es nagyon rosszul sikerült motor lett a 4-es golf esetében és hogy ebből az 1.9 tdi a legjobb, de a dízelest valóban nem szeretem én sem és nem teszek meg olyan sok km-t sem
2015. jún. 30. 12:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én javaslatom ,hogy nézesd meg, de nem tűnik rettenetesen lelakottnak.


Off: És ha valaki imádja a dízelt, és azért veszi, még ha nem is megy olyan sokat...ismerek olyat, aki csak dízelt tud elképzelni magának, és szigorúan a "technológia miatt".

Imádom mikor emberkék csak fehéren vagy feketén látják a világot, és szemellenzővel élnek...olvasnak egy véleményt, és utána csőlátással csak azt szajkózzák. :)

És mi van azzal, aki ugyancsak nem megy túl sokat, de olcsón jut dízel üzemanyaghoz? Az is benzinest vegyen?

2015. jún. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire fontos, hogy IV-es Golf legyen az első, személy szerint én inkább ajánlanám a kistesót, VW Polo-t mondjuk 1.4-es motorral. Anyagilag jobban jársz azzal szerintem, amennyiért veszel egy 15 éves Golfot annyiért egy fiatalabb Polo-t kaphatsz. Alkatrész olcsó nagyon hozzá, és amúgy megbízható kis gépek ezek.


Vagy akkor már inkább a SEAT Ibizát ajánlom, nekem megjelenésre jobban tetszik a Polonál, de amúgy műszakilag ugyanaz a kettő.


Amúgy az valóban igaz, hogy az 1.9 TDI motor az egyik legkiforrottabb a VW konszerntől. Keveset eszik ez biztos, de ha elromlik pl. a turbó azért az sokba tud fájni.

2015. jún. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!