Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sekítsetek dönteni kérlek!...

Sekítsetek dönteni kérlek! Alfa Romeo 159 szedán vagy Vw Passat b6 szedán 2006?

Figyelt kérdés

Ausztriai használt autó oldalakon nézegettem a 2 említett autót!

Az Alfát olcsóbban adják mint a Passatot! (Nem tudom miért!)

Azt vettem észre hogy méretben a Passat nagyobb! Javítsatok ki ha nem így van! Én a Passat felé hajlok de az Alfa is tetszik!!!


Te melyiket választadán? És miért?


A kinézet számít nekem a legjobban épp ezért ezt vegyétek figyelembe!



2015. júl. 2. 19:45
1 2 3
 1/22 Vizéli László ***** válasza:
Mer erősítelek. Passat nekem is jobban tetszik.
2015. júl. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%

Túl! Sok! A! Felkiáltó! Jel!

Amúgy Passat mer német és megbízható nem szar olasz.

Vitát akarok ezazzzz :D:D:D

2015. júl. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Az olasz autó is van olyan jó (talán még jobb is mint a német!!)

De ha azt nézzük a b6-os Passatból minden 3. sarkon van míg a 159-bôl nem!

2015. júl. 2. 20:10
 4/22 anonim ***** válasza:
0%

Passat fényévekkel megbízhatóbb mint az Alfa... de ha a kinézet számít akkor teljesen mindegy, hogy itt mit mondunk, úgy is azt fogod venni ami tetszik.


Alfák híresen betegágyak, nem alaptalanul tartanak tőlük sokan.

2015. júl. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Nekem számít hogy az emberek mit fognak gondolni az autómról!

Hogy ne nézzenek le de nem is akarom hogy nagyon megbámulják!

A népet nézem! Hogy összességében nekik mi tetszik!

És mielôtt azzal jöttök hogy törôdjek azzal hogy nekem mi tetszik hát akkor erre csak annyit mondok hogy mindkettô tetszik egyformán!

2015. júl. 2. 21:52
 6/22 anonim ***** válasza:
34%

Mármilyen hülyén hangzik, de ha dízelben gondolkozol akkor az alfa megbízhatóbb mint a passat.

1.9 meg a 2.4-es jtd híres a megbízhatóságáról. míg a passatnál a 2.0 pd tdi már nem egy problémamentes darab. Az 1.9 tdi-t meg nem lehet egy lapon említeni az alfával.


szóval ha szeretsz vezetni akkor alfa, ha sokat mész 5 személyel tele csomagtartóval akkor passat.

2015. júl. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
72%
Az Alfát a szív választja, a VW-t a szív. Mindkettőt meg lehet magyarázni, és szemét dögként én egy Mazda 6-ost ajánlanék.
2015. júl. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
27%

Na jólvan, sikerült leírni...

*

"Alfát a szív, a Vw-t az ész." Így hangzik helyesen az állítás.

2015. júl. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
75%
ez a régi beidegződés,higy az alfa egy szar semmirevaló digó lom,mikor fog már eltűnni az emberek agyából!?!?a 159-es pont az a széria anit bárkinek mernék ajánlani mert szép és jó is!!!
2015. júl. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
Nekem egy 147-es alfám van 3 éve használom 160 000km van benne de hozzányúlni még nem kellett komolyan. Csak az olajak szűrőket kell benne cserélgetni. Ja meg mondják hogy az első futóműre rámegy a gatyád is ha javítani kell, na ez nem igaz, mert nekem az egyik szilent már el volt kopva öregedve és azt kelett cserélni pár ezer lettt volna a csere de én inkább vettem egy komplett lengőkart hihetetlen horribilis összegért 11000 ft :) :D. Sok más autóban ültem már de a kormányzása (olyan mintha egy gokárttal mennél :)) a motorhang és az ülések az-az a belső kényelem az nem összehasonlítható ja meg persze egy német autóhoz képest sokkal szebb a belső tere és ugyan azért a pénzért sokkal jobban felszerelt gépet kapsz.
2015. júl. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!