Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mekkora összeget szántatok...

Mekkora összeget szántatok kezdő motornak? Van értelme 500-600. 000ér venni 125-ös motort 2-3 évre?

Figyelt kérdés
2015. júl. 8. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs. Vegyél valami szakadtabb 125-öst, amíg nem jön össze a pénzed, mert hamar ki fogod nőni. Alapból 250 és 400 köbcenti körül kéne nézelődni első nagymotornak.
2015. júl. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Supermotot nézek,ezekből meg van 125,400-500ccm körül. Nem sok 400as kezdő motornak egy kicsit?
2015. júl. 9. 10:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Vegyél valami normális kétütemű 125-ös motort, példáúl Aprilia Pegaso 125, 33 lóerő, poweres, a vége 160-170 km/h körül mozog, tökéletes aszfaltra és földútra is, széles körben használható. Erős, pörgős, gyors, 1500 km-es túrát letolsz vele (tapasztalat!). Satu Mare-Siófok oda-vissza letekertem vele egy nap alatt, Csengersimánál léptem be az országba, Őrnél fel az M3-ra, M0-ás elkerülő majd M7-es Siófokig. Hajnal fél 4-kor léptem át a határt Csengersimánál és 10 órakor már Siófokon voltam, 120 km/h-val lehetett menni vele tartósan és csak háromszor álltam meg tankolni meg kajálni. Visszafelé este hatkor indultam, és még nem volt éjfél, már kilépésre jelentkeztem Csengersimánál a határon. Szóval attól hogy egy motor kisköbcentis, még nem azt jelenti hogy hamar meglehet unni, az Aprilia kellően erős ahhoz hogy lehessen hosszú távon is használni.
2015. aug. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!