Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet olyat csinálni, hogy...

Lehet olyat csinálni, hogy kreszteszt programmal tanulok itthon és csak vizsgázni megyek be valahova?

Figyelt kérdés

Budapesti vagyok, gyorsan kéne a jogosítvány. Viszont nagyon bejárni nem tudnék órákra. Szóval azt megcsinálhatom, hogy tanulok itthon és aztán egy iskolában csak a kresz vizsgát teszem le? Akkor is képesek elkérni egy teljes tanfolyam árát?

És tudnátok ajánlani olyan iskolát ahol a lehető leggyorsabban meg tudom csinálni a kötelező vezetéssel töltött időt/távot? Akár egy hét alatt? És még egy tündérmesébe illő kérdés, úgy, hogy nem megy rá a gatyám is?

Nagyon komplikált lenne elmenni egyik helyre kresz vizsgázni, másikba a forgalmit letenni?

Ajánlhattok iskolát is ahol jók és nem kell nutellával is megkenni a vizsgáztatót.

Bocsi, de tényleg elég gyorsan kéne intézni, úgy, hogy a se*gem azért ne lógjon a végére ki a gatyámból.

Előre is köszönöm a válaszokat!!



2015. júl. 9. 13:10
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
egy nap max 4 órát vezethetsz szóval 1 hét szabi nem elég
2015. júl. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Lefogadom, hogy még most sincs jogsid!
2017. jún. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Akkor ne fogadj sokba, azóta a jogsim és tehermentes kocsim is van. :D
2017. jún. 15. 11:36
 24/27 anonim ***** válasza:
Grat, meglett elsore minden? Mennyi ido volt?
2017. jún. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Gratulálok!Én is kíváncs vagyok, hogy mennyi idő volt végül?
2017. jún. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Végül pénz miatt egy évvel később álltam neki mint terveztem.

Két hónap alatt lett meg az e-learning módszert választva. Utána ugyan több pénzért, gyorsítottan csináltam a vezetést, szinte minden nap két órát vezettem.

Elsőre meglett minden szerencsére. :)

2017. jún. 16. 12:35
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Másképpen fogalmazva, az eredeti elképzelésedből semmi nem lett - s ezzel nem bántani akarlak.

2015-ben írtad, hogy gyorsan kellene a jogsi, ahhoz képest még egy évet kellett várnod a kezdésre, de hidd el nem is lett volna jobb, ha a megfelelő anyagi fedezet nélkül kezde3d el a sulit.

A KRESZ tanulás nem bonyolult, de iskolán kívül nem lehetséges, ugye ez volt egy egyik kérdésed.

A gyakorlati rész meg az oktatón, tanulón múlik, nem sok oktató vállalja napi szinten az oktatást, de azért vannak olyanok, csak nem biztos, hogy könnyű találni.

A lényeg, hogy megvan a jogsid, mégha az nem is az elképzelésednek megfelelően "gyorsan" zajlott

2017. jún. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!