Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ktm sx 125-ről lenne szó,1hete...

Ktm sx 125-ről lenne szó,1hete beindult szépen járt viszont most hogy fő fúvóka lett cserélve benne (megadott méret) az istenért sem akar beindulni,1hete lett lemosva arra is gyanítok, szikra+benzin van, szerintetek?

Figyelt kérdés
2015. júl. 11. 14:57
1 2
 1/15 joco5582 ***** válasza:
Lehet tudni miért rajtatok bele új főfúvókát?
2015. júl. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 joco5582 ***** válasza:
Bocs a teló, raktatok
2015. júl. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
mert ne maz a méret volt benne ami kell és nem pörgött úgy ahogy kéne, de msot vettem le a gyujtás deknit és ahogy ki van támaszva csöpög a víz onnét lehet azért nem is indul mer vizes ott.
2015. júl. 11. 15:40
 4/15 anonim ***** válasza:

gratulálok a lemosáshoz!


háztartási hőlégfóvóval szárítsd, kíméletesen..holnap reggelre száraz.


ha vizes állapotban áthúzta a szigetelést, akkor annyi...

esetleg kontaktszpré segít, de csak akkor...előbb ne próbálkozz, csak ha nincs szikra szárazon sem...

2015. júl. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Van szikra most is :D. mivel pontosan 2hete vettem amikor a srác eladás elött lemosta hazahoztam akkor is már vizes volt ott mer leszedtem a deknit, csak akkor még beindult minden jó volt.
2015. júl. 11. 15:54
 6/15 A kérdező kommentje:
Most hogy a karbi szét lett szedve fúvóka csere stb összerakás után már nem indult sehogy sem... nagyobb fúvóka lett bele rakva tűn is állítottunk mindent gyárira, szikra tökéletes viszont a benzin mintha kevés lenne neki 178-as fő fúvóka és az 5.ben volt a tű amikor még jó volt, most meg 188-as fő fúvóka felülről a 3.-ban a tű és azóta se kép se hang...
2015. júl. 11. 16:12
 7/15 anonim ***** válasza:
Nincs valahol falsolás? Esetleg a membránnal történt valami a karburátor le/fel szerelés közben.
2015. júl. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Átnéztem nincsen, betoláson gondolkodok de nem tudom ezeknek a motroknak az nem ártalmas? Nem tudok más lehetőséget mintha kevés benzint kapna a motor pedig nagyobb a fúvóka gyári méret
2015. júl. 11. 17:01
 9/15 joco5582 ***** válasza:

#1: Nem nem, mit is érnétek el betolással. Ha hidegen nem indul, akkor a hidegindító részét kell megnézni.


De mielőtt bármit is tesztek, fecskendezzetek be egy kis benzint a gyertyanyíláson keresztül. Lehetőleg új gyertyával, minden egyéb nélkül próbáljátok beindítani.Ha a motor néhány rugás után nem indul be, akkor nem is érdemes mással próbálkozni, a gyujtásával van gond. Ha felpörög és megy akkor kizárható az elektromos baj.


Tegyük fel, hogy jó. Akkor tudjuk, hogy karbigond van. Szivatóval rúgunk 5-10-et a motoron. Aztán megnézzük a gyertyát. Ha a gyertya nem benzines, meg kell nézni miért nem működik a dúsító. Ha úgy találod, hogy nagyon benzines, esetleg próbálkozz szivató nélkül. Bárhogy is lehet tudni üzemanyagellátás lesz a gond.

2015. júl. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát figyelj 1 hete tökéletesen indult 1-2rugásra hidegen melegen azóta nem mentem vele csak szét lett szedve a karbi és azóta nem indul, befecskendezős módszer is meg lett próbálva de semmi, lenderéknél alul a blokk aljában volt 1 kis víz de ki lett szárítva, de úgysem indul már kifogytam az ötletből..
2015. júl. 11. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!