Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnek egy mercedes e 270...

Szeretnek egy mercedes e 270 et venni 2002 evjarat ceh orszagbol vennem 1.150. 000 ft volt az ara de ket het mulva mar 999.990 ft-ot irt ki (ceh penzbe) szerintetek?

Figyelt kérdés
433000 km manualis 6 sebeseges valto-val szerintetek ha van valami problemaja egy auto szerelo ki szurja? (nagyonon jol nez ki jo allapotunak ) mire figyeljek mikor megyunk es meg nezzuk

2015. júl. 13. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért mindig az akar mercedest venni, aki amúgy nem engedheti meg magának?


430.000 km, 13 éves és ezt veszed magadnak új kocsinak? Olyan mint ha egy 13 évvel idősebb nőt vennél feleségül, akit legalább 43 pasas k*rt.


Ne vedd meg mert fél év múlva nem lesz mivel járnod...

2015. júl. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Látom bizonytalan vagy azért, ha hetek óta még nem döntötted el.

Mondtad hogy viszel szerelőt, ő sem jós, de a nagy hibákat észre fogjátok venni. Nekem csak annyi gyanús, hogy hetek óta eladó az autó eredetileg is jó áron, és most még mindig engedett belőle, és igy sem viszi senki.

2015. júl. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mongyuk nem mondom h nincs igazad elso de szerintem ez a realis km mert ha vissza lenne tekerve akkor bisztos nem hagytak volna benne enyit nem? mongyuk az nekem is erdekes h tobbet kert es mar le is engedett belole
2015. júl. 13. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!