Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A legújabb Ford Mondeo-ról...

A legújabb Ford Mondeo-ról vélemények? Van olyan jó pl. presztízs, mint egy újabb generációs 5-ös BMW, A6 vagy E-osztály?

Figyelt kérdés

Mert nekem igencsak tetszik, ha lenne 6 millám, csak

ilyent vennék (5 ajt., alapmodell, ebben is van vagy 8 légzsák...), mondjuk én nagyon elfogult vagyok a márkával

kapcsolatban (1400-es, benzines Fusion van a családnak).



2015. júl. 24. 10:29
 1/9 anonim ***** válasza:
34%

Dehogy van olyan presztízse. :) Majd ha az én Suzukimnak.

Most képzelj el egy Mondeo-t, 1 literes, háromhengeres ecoboost motorral.Elképzelted?-röhögj! :)

2015. júl. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 szántóvető ***** válasza:
egy E-osztály több mint 2x annyiba kerül.de azért jó vicc volt a kérdésed :)
2015. júl. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon jó kocsi a Mondeo, az egyel régebbi is még mindig. Egy nagyon kényelmes takarékos megbízható utazó autó, de Sosem lesz olyan mint pl. egy Audi. A Ford ezzel tisztában van és nagyon jól tudja hova kell belőnie. Egy szinte luxus autó (a Ghiák persze), de a nem annyira felszereltek meg már sima közép kategória. De ha beleülsz akkor egyértelműen látszik hogy nem egy BMW.
2015. júl. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%

"Van olyan jó pl. presztízs, mint egy újabb generációs 5-ös BMW, A6 vagy E-osztály?"


Hogy lenne mar, ne hulyeskedj :) Meg egy Passat szinvonalat sem eri el. A Mondeo a kommersz kategoria alja.


Nekem volt 8 evig, az isten mentsen meg tole meg 1x. Pedig nem lett volna rossz auto ha nem romlott volna el allandoan.

2015. júl. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Közelébe se ér a triónak a Mondeo. Na jó, talán ha egy 1997-es Audi A6-al összehasonlitod az új Mondeót, akkor van olyan jó autó, a presztizs meg nézőpont kérdése. Na de egy 2015-ös Audi A6 mellett a Mondeo??
2015. júl. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%

Hát szerintem jobban megnézik az új Mondeot, mint egy elfuserált A6-ost. Az új 5-ös Bömös ritka rusnya egy jószág, talán az E-osztály übereli kinézetben.

A presztízs más kérdés, sajnos az lett a sztereotípia, hogy a Mondi cégautó, a fent felsorolt fostalicskák meg luxusautók. Pedig felszereltségben, extrákban már ott van a Ford is, sőt évről évre adja ki az innovációs extrákat.


Én bátran merem ajánlani a Mondeot, mert sokkal jobban néz ki mint azok a fentebbi "luxusautók", ráadásul olcsóbb a fenntartása is.

2015. júl. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%

"Pedig felszereltségben, extrákban már ott van a Ford is,"


Hogy lenne mar, ne rohogtess.

2015. júl. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 szántóvető ***** válasza:
6-os te még nem ültél új E-osztályban.síri csend van benne.nulla futómű és motorzaj,enyhe szélzaj 190 körül jelenkezik.más minőség mint egy jó kis átlagautó,nem véletlenül kerül sokba.kinézet meg az olcsóbb fenntarthatóság?ha ez számít akkor jó a mondeo is.próbálj ki egyszer egy ilyet,az se baj ha csak utas vagy.
2015. júl. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Asszem a 6-os az új Mondeót a 15 éves A6-al/ E-klasseval hasonlitja össze.
2015. júl. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!