Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 125ccm motor 50es papírokkal?

125ccm motor 50es papírokkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem, hogy ha van egy 125ös motorom 50es papírokkal és a rendőrbácsika megállít és észreveszi hogy az a motor messze nem akar 50ccm-s lenni akkor mivan?:))


2015. júl. 29. 12:31
 1/9 Technokol Rapid ***** válasza:
100%
akkor úgy megbax okirat hamisításért, hogy még a kutyád sem ismer majd rád.
2015. júl. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha meg összetöröd a kocsimat még a szaaaart is kiperelem belőled!

Nem azért fogom gyári állapotra az öreg kocsim megmenteni, hogy egy ilyen okirathamisított hülyegyerek lezúzza!


Kínos lesz ha pár MFt kell majd fizetned, mert a biztosító behajtja rajtad, ugyanis kiderül, hogy 125 akkor ugrik a biztosítás érvényessége is!

2015. júl. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én már ugy vettem a motort hogy 125 ccm 50 papírokkal rendelkezik akkor mi van
2015. júl. 29. 13:17
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Akkor a hozzá nem értésed és a jóhiszemüséged bebizonyítása lehet a védekezésed alapja. Nem túl stabil és sok nyűggel jár.
2015. júl. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem "hozzá nem értés", kutyát nem érdekli, hogy te így vetted és tudtad e vagy sem.

Már 50ccm re is kell vezetői engedély így tisztában kell lenned mit mivel vezethetsz és mi micsoda.

Járműn meg van adattábla ahol feltüntetik hány ccm.


Ha én fék nélkül veszek motort és elütlek hiába mondom így vettem, napi első induláskor kell fékpróba.

2015. júl. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy apróságot nem ártana figyelembe venni...ezeket a kérdéseket, válaszokat olvassák hivatásosok is...ez a dolguk..ha olyanra akadnak, amivel érdemes foglakozni, annak pik-pak megvan a neve, címe, a kérdés tárgya, aztán eldöntik...szóval csak óvatosan, mert lehet, hogy a rendőr tudni fogja, miben sántikálsz...

persze ez csak akkor igaz, ha bárkit is érdekel..

ha nem, akkor furikázhatsz vele(az első balesetig)

2015. júl. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6. Köszönöm hogy szólsz én nem akarok ilyen motort venni csak interneten is van eladó és nem értetem hogy lehet az hogy nem szolnak érte meg a motoroknak van egy motor számuk és aszt ha lekéri akkor ki derül hogy nem 50 ccm hanem nagyobb én 10 éve cross motorozok ezért tudom meg abból is észre lehet venni hogy a hengerfej nagyobb mit amekkorának kéne leni .
2015. júl. 29. 20:15
 8/9 anonim ***** válasza:

" a motoroknak van egy motor számuk és aszt ha lekéri akkor ki derül hogy nem 50 ccm hanem nagyobb én 10 éve cross motorozok ezért tudom"


Aha, gondolod te. A rendőrök nem a gyári adatbázist nézik, hanem a központi nyilvántartást, abban meg ezek a motorok nem szerepelnek. Az 50-esek sem...

2015. júl. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Viszont behivhat mèrni.

Vagy utmenti mèrèsbe belefuthatsz.

NKH uj meropadja terheleses km/h meresre alkalmas es a rendszam nelkuli smkp az max tartos 40km/h.


A hengerfej merete meg nem szempont nezz meg egy puch cobra gtl vagy monza henger-hengerfej meretet.

Oke az is csak fojtva megy 40et de 50es letere nagyobb a hengere hengerfeje mint par 250esnek.

2015. júl. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!