Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol kérdezhetek a KRESZ-ről...

Hol kérdezhetek a KRESZ-ről személyesen?

Figyelt kérdés

Telefonon, ügyfélfogadás, tudakozó,-bármi jó.

Legkényelmesebb a telefon lenne.


Mindig van valami kérdés amiről vitatkozom másokkal és mindenki mást mond. A KRESZ nem tartalmazza egyik kezembe került könyv sem, tehát olyan embertől szeretnék kérdezni aki tudja.


Általában rendőrökkel, autós iskolai oktatókkal, közlekedés felügyelőkkel, szoktam vitatkozni baráti alapon, és mind más véleményen van.


Pl:

Segédmotor kerékpár:

Üzemképes és megtankolva, biztosítás, jogosítvány, és bukósisak, nélkül tekerhetem e bicikli úton?

A rendőr szerint nem-> csak tolni szabad, a kresz tanár szerint minden további nélkül-> de nem mehetek vele, a közlekedés felügyelő szerint nem is tolhatom ha nincs a fejemen sisak nem él a biztosítás és nincs jogosítványom, mind3 kell!.

Itt mi az igazság?

A bíró mit mondana erre?

És még van egy csomó törvénybe nem foglalt kérdésem amiért büntethet a rendőr.

Ezért keresek egy hiteles KRESZ forrást amire ha hivatkozom akkor az megcáfolhatatlan.



2015. júl. 31. 23:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nincs régi és új. Egy többször módosított törvény van, ami a kresz.
2015. aug. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Sajnos a betegségem szabály mániákussá tesz"


Nekem mondod, a legnagyobb fiam Aspergeres autista.

2015. aug. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 kreszforum ***** válasza:
Itt kaphatsz válaszokat: www.kreszklub.hu
2015. aug. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Ez a kreszklub nagyon tetszik :D Álmaim oldala!

Na most lefárasztok mindenkit a különleges kérdéseimmel!

Pl traffipaxon 160-al motorja előtt csúszó személy gyalogosnak vagy motorosnak számít e?

Végül is a KRESZ nem mondja ki milyen gyorsan gyalogolhatsz!

:D

2015. aug. 3. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!