Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy lehet anyám ilyen hülye?

Hogy lehet anyám ilyen hülye?

Figyelt kérdés

Anyám titokban vett egy 2003-as Opel Zafirát!

De miért? Ez egy kalap szar! Egy régi roncs amire rengeteget kell költeni mégis adott érte 1 milkát! Eladhatatlan autót vett! És amúgyis minek 7!!! ülés ha csak 2-en vagyunk? Miért nem egy újabb, szebb, figyelemfelkeltôbb kocsit vett? +párszáz ezerért 1 normális autót tudott volna venni. Nem igaz hogy nem lett volna pénze megvenni és fenttartani egy sokkal jobb kocsit hisz nagyon jól keres!


2015. aug. 5. 12:45
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Jaj istenem. A hangsúly nem a 7-en van!

Az eggyik válaszoló felhozta a Bmw-t én meg írtam hogy a Bmw-nél a 7-es tetszik!

A 7-es pedíg mégsem akkora mint 1 Zafira ezt szögezzük le! Nincs benne +2 ülés! A Bmw-ben csak 5 van! (Ha a hátsó kartámaszt nem hajtják le!) Az a + 3 ülés arra jó hogy a nagyszülôket, nénémet, barátokat elvigyük ide-oda! Na de 7 ülés már túl sok! Tudom lehajtaható bla-bla-bla de még lehajtva is rengeteg helyet foglal el!

2015. aug. 5. 13:29
 12/30 kovpet ***** válasza:
100%
Miért nem veszel te egy olyat, ami neked tetszik? Miért más pénzét akarod beosztani?
2015. aug. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Ahoz semmi közöd! A belinkelt Bmw meg hülyeség!

Hogy egy 2005-ös autó 88000-ret fusson?

Ismerem az ilyent!

Visszatekerik az órát, lemossák alapossan esetleg odaírják hogy idôs orvos tulajtól 3. autóként használt stb!

2015. aug. 5. 13:39
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

"Visszatekerik az órát, lemossák alapossan esetleg odaírják hogy idôs orvos tulajtól 3. autóként használt stb!"

És eladják Ausztriából behozott autóként 5500 euroért neked. Ha megnézted volna az árát ez 4-szer annyiba kerül, mint amit te dobtál be, hidd el nem véletlenül.. De feleslegesen tépem a pofám, mert szemmel láthatólag nem érted mire akartunk kilyukadni.. :D

2015. aug. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Vegyük már észre, hogy a kérdező vagy simán troll, vagy egy extrém anyagias kislány aki nem tud felvágni majd szeptemberben a suliban a Zafira-val, a többi hasonlóan pénzéhes kiscsaj előtt.
2015. aug. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 kori10 ***** válasza:
78%
Úgy sajnállak hogy nem tudsz majd feszíteni anyád BMW-jeben... De amugy te el tudod képzelni hogy egy BMW-t mennyivel többe tart szervizelni mint egy zafirat? Vagy nem muszály szervizelni azt a bömöst... Csak azzal az autóval már nem lehet majd felvágni... Amúgy nem értem miért zavar az hogy anyád a SAJÁT pénzén olyan autót vett ami NEKI tetszik...
2015. aug. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Oké! Tudod mit? Legyen a 2002-es 5500-ért! 100% hogy kapsz ilyent ennyiért! Hemzsegnek a www.autoscout24.at weboldalon!


Igen! Nem tudok felvágni! Na és? De nem baj! Anyám majcsak rájön hogy szar döntést hozott! Csak az a baj hogy megvette 1M-ért és 700.000-ret se fog érte kapni hisz ezek az autók a kutyáknak se kellenek! Nem lehet eladni ôket de anyám mégis megvette!

2015. aug. 5. 13:56
 18/30 A kérdező kommentje:
De a Bmw-nek van kinézete nem úgy mint az Opelnek! Sokkal jobban megéri költeni rá!
2015. aug. 5. 13:57
 19/30 anonim ***** válasza:
71%

Nem vitatkozni szeretnék, de mielőtt linkelsz meg is nézhetnéd mit linkelsz.. Az aoutoscout-on egy darab ilyen korú 7-es van, az is 6800 euroért ( amúgy ez a legolcsóbb) és ütött, kopott 400k km-rel..

[link]


Végül is van olyan ennyiért, csak nem is olyan, meg nem is ennyiért :D


De tegyük fel hozzájutsz egy ilyen pusztulathot 1,5 milláért ( ha kell tudok ennyiért egy 2004es magyar rendszámos 530D-t) arra még simán el lehet tapsolni másfél millát az első évben. Megéri? Szerinted megéri belelocsolni havi 100 000+-t egy autóba? Csak meg BMW.. Mennyit is keresnek a szüleid? :D

2015. aug. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó nagyokos válaszoló! Nem linkeltem semmit! Egy weboldalcìmet adtam meg. Nem linkeltem semmit!

És haggggyatok már a Bmw 7-essel! Esetleg A8-ról vagy S class mercirôl nincs kedvetek dumálni? Idióták! A lényeg egy szaros Zafira! Ennyi!

2015. aug. 5. 14:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!