Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy lehet anyám ilyen hülye?

Hogy lehet anyám ilyen hülye?

Figyelt kérdés

Anyám titokban vett egy 2003-as Opel Zafirát!

De miért? Ez egy kalap szar! Egy régi roncs amire rengeteget kell költeni mégis adott érte 1 milkát! Eladhatatlan autót vett! És amúgyis minek 7!!! ülés ha csak 2-en vagyunk? Miért nem egy újabb, szebb, figyelemfelkeltôbb kocsit vett? +párszáz ezerért 1 normális autót tudott volna venni. Nem igaz hogy nem lett volna pénze megvenni és fenttartani egy sokkal jobb kocsit hisz nagyon jól keres!


2015. aug. 5. 12:45
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
95%

"A kérdező kommentje:


Van Ausztriában 2004-es,2005-ös 5000-5500euróért!"


Tényleg nem linkelted, állítottad. :D

Hát a Zafira az csak Zafira, de inkább legyen egy Zafira és étel az asztalon, mint valami villantós verda és sertésmájkrém vizes zsemlével.. :D

2015. aug. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Nem lesz vizes zsemle májkrémmel mert mint írtam Anyu nagyon jól keres! Csak azt nem értem ha ilyen jól keres miért 1 2003-as Zafirát vett!?

Nálam a link azt jelenti hogy: kék szöveg amit meg lehet nyitni!

2015. aug. 5. 15:15
 23/30 anonim ***** válasza:
95%

Nah, akkor anyud nagyon jól keres, vett magának egy olcsón fenntartható autót, pont azért hogy többet tudjon költeni a kislányára. Csak idő kérdése és vesz neked egy zsírkirály M3 Cabriot és akkor nagyon is örülni fogsz annak, hogy nem magának vett pénztemetőt. Próbáld meg pozitívan felfogni.


( aztán majd az öröm elmúlik az első önálló tankolásnál és szerviznél :D )

2015. aug. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
96%
Vegyél éves BKK bérletet te nyafogó p1csa.
2015. aug. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:
100%
Vegyél saját autót.
2015. aug. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, azt mondd már el nekem, hogy miért hisztizel azon, hogy más a saját pénzéből milyen autót vett? Mi a fene közöd van hozzá? Én sem szóltam bele soha a szüleim kocsiválasztásába (főleg gimisként, mert gyanítom kb 16-18 éves lehetsz), ha pedig odaadták, akkor nagyon szépen megköszöntem még a Ladát is!

El vagy tévedve, kérdező. Te magadnak olyan értékálló-jól kinéző-villantós autót veszel (majd), amilyet csak akarsz, de édesanyádéhoz semmi közöd. Ha nem tetszik legfeljebb nem kéred el, meg nem kéred meg, hogy vigyen haza. Probléma megoldva, nem?

2015. aug. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Na jó, a hét vicce már meg is van. :D
2015. aug. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
Milkát hmm nyamnyamnyamnyam
2016. aug. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
Én inkább utaznék gagyi f*s zafirában a suliig ami 500 méterre van mint egy jó gyors BMW ben mert így nem lehetne kihasználni és anyád is biztos ezért vettem mert tuti csak a környéken mászkál és nem lenne kihasználva a gyorsasága. A másik hogy a felnöttek (mint pl anyám is) félnek a gyorsan gyorsuló autóktól nehogy baleset legyen meg bla bla bla biztos ezért is vett lassab autot
2016. aug. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Ezért vette meg*
2016. aug. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!