Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti hagynátok a 17 éves fiatokn...

Ti hagynátok a 17 éves fiatoknak, hogy megvegye ezt az autót? (Link)

Figyelt kérdés

[link]

Már általános iskolás kora óta gyüjti a penzt, habe gy majd kocsit szeretne venni. Most, hogy megszerezte a jogisítványt, meg szeretné venni a hírdetésben szereplö autot. Szerintetek megbizhato ez a jarmü? Elsö autonak milyen? Engem az zavar, hogy nahyon magas a km ora allasa. Szerintetek? Vélemények, tapasztalatok az ilyen superbbel?



2015. aug. 5. 23:10
1 2 3
 1/29 banánherefőzelék válasza:
Az auto nagyon jo, de a km tul sok.
2015. aug. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok nagyon beleszólni, hiszen ez a ti dolgotok, de egy ilyen komoly kocsit akartok venni neki? Ez inkább egy családi kocsinak néz ki. A kilométer állás meg biztos hogy jó: nem tekerték vissza, mert akkor nem ennyire tekerik vissza. Lehetnek vele problémák (sőt ezzel mindig számolni is kell - főleg az anyagi vonzata miatt).

Inkább vegyetek egy kisebb benzines kocsit, aminek olcsóbb a (vételára is) fent tartása, javítása. Egy kocsit nem megvenni a nehéz, hanem utána tankolni és szervizbe hordani.

2015. aug. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
56%
Minek neki ilyen autó? Főleg dízelben?
2015. aug. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
78%

Több mindent figyelembe kell venni! Milyen gyakran,mekkora távokra használná. 1.9 TDI egy elég jó konstrukció,de első autónak inkább kisebb benzineset vennék,főleg városi rövid távú közlekedésre,mert ott nem szereti a TDI,a turbónak kell a bemelegedés,a hosszú táv,leállás előtt járatni kell,költségesebb a javitása mint egy kisebb szivó benzinesnek.

Másik dolog,meg jobb megtanulni vezetni egy kis benzinen,mert ha azt megtanulja,akkor tudni fog játszani a pedálokkal. Hiába van meg a jogsi,még van mit tanulni :)


Én elsőre kisebbet ajánlok.

2015. aug. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem!

Ez a 3. legolcsóbb dízel superb a Hahu-n. Taxi volt, sokat nem szabad várni tőle. Meg kéne nézni, de szerintem a futómű hulla, a fékek és a gumik kopottak, a kettőstömegű is lassan meg fogja adni magát (200 ezer van a motorban).

Ezeknek a Superbeknek, amiket már érdemes megnézni, a reális ára 1.5 millió körül kezdődik, ilyen évjárattal, hasonló felszereltséggel.

Ezt én biztos nem venném meg.

Vegyen inkább egy 4-es Golfot. Arra is lehet költeni a pénzt, ha kifog egy rosszabbat, de ennyiért már vannak jók.

2015. aug. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

800 ezer forintért egy fiatalnak sokkal racionálisabb választás egy alsó-közép méretű fiatalos ötajtós autó.

VW Golf IV, Opel Astra G - H, Ford Focus II, Renault Megane II, Honda Civic 6, Fiat Stilo, és hasonlók.

2015. aug. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

nyugodtan vegye meg a gyerek ezt az autót. Ma a piacon kapható autók közül 160-170 km/h mindegyik autó tud menni, még a kis benzines Suzuki is. Ami nem mindegy,hogy ha véletlenül baleset történik, hogy milyen autóban ültél.

200.000 km ennek az autónak semmi,azaz nem sok kilométer.

Ezek az autók elmennek, simán ennek a duplájánál is többet.

A taxis, rendszeresen szervizeltette az autóját, mert azzal kereste a kenyerét. A bukott devizahiteles autósnak nem volt pénze még olajcserére sem, nem , hogy szervizelésre.

2015. aug. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

"Ami nem mindegy,hogy ha véletlenül baleset történik, hogy milyen autóban ültél. "


A sokadik generációs swift ebben az árban semmivel sem rosszabb, minta vele egykategóriás német autók.

2015. aug. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 kittikehh00 válasza:
Nem! Szerintem is a km. óra állása még oké. De azért mégiscsak egy 11 éves autóról van szó... Nem lenne érdemesebb venni egy legalább 2009-2010-est? Csak mert ugyanennyiért lehet kapni, ennél jobb autót is, de nem akarok beleszólni, csak ez az én véleményem.
2015. aug. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
59%
7. Te valamit elnéztél. A motorban van 200 ezer. Az autóban 590 ezer km van. Itt már bármi elromolhat és az alkatrészárak elég borsosak.
2015. aug. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!