Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 125-ös motrot vegyek?

Milyen 125-ös motrot vegyek?

Figyelt kérdés
Tudom h sok ehhez hasonló vagy ilyen kérdések vannak de mégis ugyérzem mégsem kaptam pontos választ. Mindenféleképp 125-ös gyorsaságit szeretnék, a gond az h 300 000 rem van rá és nemigazán értek hozzá mivel ezlenne az elő 125-ös motrom és nemszeretnék melléfogni, szóval jolenne egy kis segítésg. Tudom h mindenki másra esküszik de kiváncsi vagyok személyes véleményekre és tapasztalatokra. Előre is köszönöm.

2015. aug. 6. 16:10
1 2
 1/13 szerencses85 ***** válasza:
Ennyiért műszakival régebbi japánokat kapsz 2 üteműből, Honda NSR, Yamaha TZR, stb., 4 üteműből szintén, de azt nem annyira ajánlom, mert nem túlzottan erős.
2015. aug. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Technokol Rapid ***** válasza:

Aprilia RS 125


Olcsón hozzá lehet jutni és alkatrészt is könnyen találsz hozzá.

2015. aug. 7. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
csak husqvarna sms 124 !!!! 45 loeros igenytelen gyonyoru es a 45 lo az 45;)
2015. aug. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Honda NSR-ben és Aprilia RS-ben gondolkodtam én is még Cagiva Mitot néztem ezek mellet.

Olyan problémám van h talán "kicsi" lenne nekem a gyorsasági mivel 176cm magas és 74kb vagyok. Esetleg ez ügyben tudna valaki valamit javasolni, alátámasztani, vagy megcáfolni? Eddigi válaszaitokat pedig köszönöm.

2015. aug. 9. 16:22
 5/13 Technokol Rapid ***** válasza:
Rossi 182 centiméter. Ha neki nincsenek ilyen gondjai neked se lesznek.
2015. aug. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
akkor most megegszer.....en 196 cm vok es 85 kilo de a husqvarna sm 125 nem ha feltekered a hatat kb nem er le a labad...meg nekem is alig, a japan motorok viszont kicsik lesznek neked , ebben igazad van. es ez a husqvarna 100 kilo alatt van es bivaly eros azt begyed szepek vannak :)
2015. aug. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Technokol Rapid ***** válasza:

Ne hallgass az előttem szóló husqvarna b*zira. Azt sem tudja mit beszél. Khm 45 ló, khm -100kg. aha...ágyban és pizsamában.

Itt le van írva minden.

Lássuk csak 15 lóerő 9000/min-nál. Csupán 30 lóerővel nézted el barátom.

Akkor a tömeg. 127 kilogramm...hát...majdnem 100 alatt van...majdnem...csak az a durva, hogy száraz tömege is jóval meghaladja a az általad leírt 100 kiló alatti tömeget.

Jahh és a magasság. Ülésmagasság: 870 mm erre már inkább nem mondok semmit.

Ültél te már Husqvarnán? Vagy inkább ültél már egyáltalán bármilyen motoron? Még jó, hogy a kérdező érthetően leírta, hogy Gyorsasági kivitelű motort szeretne venni. Láttál te már gyorsaságit? Az SM 125 szerinted az?


jahh és khm..."A válaszíró 13%-ban hasznos válaszokat ad."

2015. aug. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Technokol Rapid ***** válasza:
2015. aug. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 szerencses85 ***** válasza:
Az a Husqvarna adat amit nézel, fojtott verzió, egy fojtatlan (vagy tuning) kipufogóval ennél több lóerő hozható ki belőle.
2015. aug. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
egyreszt....igen ultem motoron mert nekem husaberg fe 650 yoshimura rendszeres supermotorom van.......olyat te jeg nem is lattl sztem , egyebkent elortam, ert en a husqvarna wr 125 sm-re gondoltam bocs h elirtam kedves kerdező! [link] szerencses felhasznalonak meg igaza van, ha erre pl egy arrow szivocsonk meg akrapovic dobot raksz, orulj ha 50 loero alatt marad......te nagy motoros !
2015. aug. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!