Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 125-ös motrot vegyek?

Milyen 125-ös motrot vegyek?

Figyelt kérdés
Tudom h sok ehhez hasonló vagy ilyen kérdések vannak de mégis ugyérzem mégsem kaptam pontos választ. Mindenféleképp 125-ös gyorsaságit szeretnék, a gond az h 300 000 rem van rá és nemigazán értek hozzá mivel ezlenne az elő 125-ös motrom és nemszeretnék melléfogni, szóval jolenne egy kis segítésg. Tudom h mindenki másra esküszik de kiváncsi vagyok személyes véleményekre és tapasztalatokra. Előre is köszönöm.

2015. aug. 6. 16:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Aprilia 125, 300kért olyan gépet kapsz amit nem kell szerelni 4-5 évig!
2015. aug. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
aprilianal jobba husqvarna sokkal
2015. aug. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Technokol Rapid ***** válasza:
Persze még jó, hogy egy verseny enduro megvan 40 lóerő. De az nem gyorsasági...még csak nem is országúti. Amúgy meg eldönthetnéd, hogy sm, sms vagy wr. Meg az sem ártana, ha tudnál helyesen írni...és ha mondjuk nem offolnád szét a kérdést. Most az egyszer adj egy hasznos választ és ajánlj a kérdezőnek egy GYORSASÁGIT. Talán egy kicsit feljebb menne az a bizonyos 16%.
2015. aug. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!