Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorválasztás: gyorsaságiak...

Motorválasztás: gyorsaságiak közül régi vagy új típust érdemes nézni? 3M ft a keret

Figyelt kérdés
Ahol lakom van most itt egy 2004-es Honda CBR, és egy gsxr 2009-es 1000ccm-esek, mindkettő használt
2015. aug. 8. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilván egy újabb. '10-es gépek 2,5M körül vannak. Átírás meg miegymás és kereten belül vagy még mindig.
2015. aug. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, én a helyedben vennék egy 600-as ninját, vagy egy R6-ot. Mind2 3 milla fölött van (annyi rémlik legalábbis), de ha készpénzben van ennyid, akkor simán elengednek neked 4-5-6-700ezret is (tapasztalat). 1000-eset nem vennék, egy 600-as sok esetben jobb, + még ezt sem tudnád kihasználni.

Használtakkal az a baj, hogy az ilyen gépeket pörgetik, húzatják, mint az állat és gyakran buknak is velük. Egy vázrepedés, motor/váltó sérülés nem biztos, hogy feltűnik a vásárlásnál, ellenben 1-2 hónap múlva nagyon meg lehet szívni vele.

2015. aug. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3m-ból már új gépet is kapni jóformán, biztosan nem használtat néznék. :)
2015. aug. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3misibol mar belekostolhatsz a "csemegèkbe"


zx7rr fogaskerekes vezerlessel es fcr karbikkal

916sps

R7

Rvf750


Stb.


Oke 20-25eves gepek de ritka palyamotorok es ha sok a penzed kesobb bovitheted. Zx7rr hez is van szarazkuplung meg minden csoda...


Pl. Yamaha R7 meg szerintem az orszagban nincs is.


De egy fiatalabb 1098 se rossz

2015. aug. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
haverom nemrég vett újonnan egy Aprilia RSV4 RF motort, 6 650 000 ft volt szalonban. Ettől a haveromntól vettem meg baráti áron a 2012-es Ducati 848-as motorját 3 500 000 ft-ért (erre még rájöttek a költségek) mert kellet neki a pénz az új motorra, én meg amúgy is akartam venni egy Ducati-t. Remek motor, nem bántam meg hogy megvettem.
2015. aug. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!