Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudtok mondani autós mesefilme...

Tudtok mondani autós mesefilmeket?

Figyelt kérdés
Hamarosan hozzám jönnek az unokaöcséim, és imádják az autós meséket (verdák nagy kedvenc) és szeretnék letölteni néhány autós mesefilmet. Tudnátok ebben segíteni? Bármi jöhet, csak autók szerepeljenek benne, és lehetőleg mesefilm legyen (még csak 2 évesek). Köszi!

2015. aug. 9. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Még korábban ment valamelyik adón egy Roary nevű műsor, benne pedig versenyautók voltak, szerintem kisgyerekek számára is élvezhető. Hogy le lehet-e tölteni, és ha igen, honnan, azt nem tudom sajnos, de valahol biztos fent van.
2015. aug. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Traff park.

Szörnyű, de 2évesen imádta a fiam.


Chuck, a dömper -vagy mi a címe. Cuki, mert egy kis billencs, aki nyerges vontató apu és targonca anyu gyermeke... szóval mély értelem keresése nem lesz benne.


Roary a kis versenyautó


Roly a teherverda


Volt valami kis riskáról szóló csoda is


Nem autós, de örök kedvenc a Thomas...


Kis ufo a tu-ti-tu, ami berepül a képbe, és alkatrészenként összerak valamit.


És egy 2évest simán leültethetsz UKI-t nézni. nincs benne sem kocsi, sem technika, de garantált a siker!


És ami 2-3 évesen király volt, és simán "énekelte" koreaiul, és sosem zavarta, hogy vagy koreai, vagy francia (néhány hónapja már angolul is láttam, de nem számít): ROBOCAR POLI.

ISTENCSÁSZÁR MESE!

2015. aug. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek aki segített, jelentem a kicsiket le bírtuk foglalni, mikor egy-egy nagyobb sírás jött volna! Még egyszer köszi! :)
2015. aug. 23. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!