Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért gáz ha egy 22 éves...

Miért gáz ha egy 22 éves srácnak ilyen autója van?

Figyelt kérdés

Sokak szerint elég nőies.

[link]

[link]



2015. aug. 13. 20:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
35%

Hát mert elég nőies. Gáznak nem mondanám.

Igaz ha ingyen adnák se kéne Audi.

2015. aug. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Sokan irigyelnek hogy 22 évesen telik neked erre, na meg a fenntartására.


Én férfiként örülnék egy ilyennek, de a mindennapjaimban nem tudnám kihasználni, mert eleve a kombi családi autókhoz vagyok szokva mivel bevásárlást plusz a tesóimat szoktam segíteni fuvarral, meg a munkám miatt is sokszor elég sok szerszámot és kisebb barkács gépet kell vinnem, és sokszor a sima kombi autómhoz is utánfutót kell kölcsön kérnem ahhoz hogy ne kelljen 3 szor fordulnom.

2015. aug. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy gáz!Ki mondta ezt neked?

Sima fehér kocsi,tele van a világ mindenféle kocsikkal.

2015. aug. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. De nekem se kellene. Én se férek el benne. Nekem az egyterű a valamire való családi autó.
2015. aug. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
Nekem tényleg nőiesen hat. Olyan formája van, mint egy piciny női topánkának.
2015. aug. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
76%
Nem gáz az öcsém, csak az irigység beszél belőlük! Sok 22 éves szeretne ilyen autót.
2015. aug. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%

Nem gáz. Az a gáz, ha nincs neki, és két különböző weboldalról származó két külön kocsiról készült kép belinkelésével akarja ide bevetíteni, hogy van.

Egy saját udvaron, akár legótvarabb telefonnal készült kép hiteles lenne, de ez így inkább szánalmas.


Szép öcsém, te még egy ezres Swifre is poliroznád a bohócot, ha a forgalmiban a te neved lenne.

2015. aug. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
haha. En nemBxj fenykepezgetem, A
2015. aug. 13. 21:46
 9/22 A kérdező kommentje:
Hahaha. En nem fenykepezgetem az autom nekem nem kicsi a kukim hogy a kocsimmal feszengjek plane ismeretlenul ismeretlen embereknek. Gondolom te valami gyalog lehetsz baratom. :))
2015. aug. 13. 21:48
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nőies autó, de nem női autó, hatalmas különbség. Pláne egy ilyen sportos autóra, mint a TT, semmiképp nem mondható, hogy csakis női. Ja és ha megfigyeled, rengeteg TT-vel férfiak, sokszor akár idősebbek járnak.
2015. aug. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!