Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki gs 500 vélemény, A2...

Suzuki gs 500 vélemény, A2 jogsit most teszem le,600ccc alatt tényleg nem érdemes motort venni? Részletesen lent

Figyelt kérdés

Most augusztusban kedzem majd el az A2 jogsit és már tervezem milyen motort akarok venni. Sokan mondják hogy Suzuki gs500 vagy bandit 400 ami a 35 kw ba belefér. De mások meg azt mondják ezek szarok és legalább egy 600 as bandit 35kw rá papirozva.. Ez egyrészt ritka másrészt kicsit drága

Én max 400 ezret szánok a motorra és gs 500 asok akadnak bőven. Ezek tényleg olyan rossz motorok?

50 és simsonrol váltok majd át. 21/f



2015. aug. 14. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szarok, jó választás szerintem!
2015. aug. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább gs 500 mint bandit 400 ha A2 röl van szó.

Én most rutinozok és Bandit 600 ast nézegetek.

2015. aug. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon tetszik a bandit 600 is meg a gs 500 is

A gs 500 rol azt olvasta hogy kezdő motornak tökéletes, korlátlan jogsiig ki húznám vele, ha nincs baja,aztán bele lehet fogni ebbe is..

600 as bandit meg nagyobb nehezebb szét hajtani meg nem kellene hamar váltanom ha nagyobb motort akarok mert lehet vele finoman is menni de itt az erő is ha kell

2015. aug. 14. 16:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt is kalkuláld be, hogy minden egyes motorcsere elég költséges. Egyrészt az eladó mocin vesztesz egy csomót, meg az új motor átíratásával kapcsolatban is felmerülnek komolyabb kiadások. Viszont a másik oldalon valóban célszerű betartani a fokozatosság elvét. Ezeket saját tapasztalatból mondom. Én is 250-esről 900 TDM-re váltottam, nem buktam ugyan, de volt egy pár meleg helyzet. Sok szerencsét!
2015. aug. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!