Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Minden ami repülés Közép-Ameri...

Minden ami repülés Közép-Amerikába, Mikor, milyen jegyet érdemes venni? (lent részletesen)

Figyelt kérdés
Guatemalába fogok menni a nyáron egy évre. Hogy éri meg a legjobban a repűlőjegy? Most megveszem oda és 1 év múlva ott megveszem vissza? Vagy veszek egy jegyet,hogy jun10től jun10ig de nekem haza kell jönnöm valami rendkívüli esett miatt februárba akkor buktam az árát és kell vennem egy vissza jegyet? Jun 15-20 körűl szerernék menni a jegy ára (kb.300000ft) csak áprilisba lesz meg, mikor érdemes foglalnom, hogy minnél jobban járjak és hogyan? A vízumot könnyű megszerezni? Sok idő? Indokom igazából nincs, egy barátomhoz megyek és nyelvet tanulni,de nem iskolai keretek között. (Nem dolgoznék illegálisan csak kérdés) Milyen lehet a kinti kereset? Megérné kint dolgozni? Ha jól tudom kellenek oltások is, drágák?

2014. dec. 30. 00:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tudsz ugy jegyet venni hogy 1 ev mulva vissza. Vegyel open jegyet aminek nincs meg a vissza ut ideje. En pl megnezem hogy mennyi a jegy mexiko citybe vagy cancunba es onnan mennek guatemalaba, akar busszal is valoszinu olcsobb. Vagy Norwegiannal elmenni az usa-ba es onnan guatemalaba es akkor csak egy iranyba kell jegyetvenned. A norwegian fapados tehat nem dragabb az egyiranyu jegy es 787-kel repulnek ami tok kenyelmes.

Nincs kotelezo oltas, de a hep A es b az mindig jo ha van, ezt a haziorvos felirja es beadja.

A vizumot a kovetsegtol kerdezd meg, nem tudom magyarorszagon van-e kovetseg, de gondolom becsben vagy mashol van, irj egy e-mailt nekik.

2014. dec. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, de a nyitott végű nem sokkal drágàbb?
2014. dec. 31. 09:42
 3/3 anonim ***** válasza:
De dragabb, de meg mindig olcsobb mintha a visszajegyet kidobnad. De neked a norwegian lenne a legjobb. Kerdes hogy adnak-e vizumot ugy hogy nincs vissza jegyed.
2014. dec. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!