Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van valami olyan oldal ahol...

Van valami olyan oldal ahol részletesen és érhetően le van írva a szervezet működése, amit tudni érdemes testépítéshez?

Figyelt kérdés

Arra gondolok ahol le van írva részletesen, hosszan, hogy hogy történik a glikogén raktárak kiürülése mozgás során, annak feltöltése edzés után, milyen folyamatok mennek végbe a testben. Hogy hatnak a testre a egyszerű, összetett szénhidrátok, a telített, telítetlen zsírsavak. Hogy a vércukorszint hogy alakul, stb... szóval értitek.

Akár valami weboldal, vagy ha esetleg van valakinek valami jó kis elmentett dokumentuma ezzel kapcsolatban, az sem baj ha több tíz, száz oldalas, de érhető legyen amiből lehet tanulni a szervezetre ható folyamatokat edzés előtt közben után....

köszi


2013. ápr. 18. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
ncore on van egy ebook a címe nem jut eszembe, de sporttáplálkozásról szól, ha hazaérek majd meglesem meg van e még, am a címében is benne a sporttáplálkozás, abban nagy okosságok vannak, szerintem annak a rövidített változata a sárga kapszula.
2013. ápr. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Beírtam ncore-on, azt hozta ki hogy Anita Bean - Modern sporttáplálkozás. Erre gondoltál?
2013. ápr. 18. 12:23
 3/4 anonim ***** válasza:
azaz
2013. ápr. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen, már le is szedtem! :)
2013. ápr. 19. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!