Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Keménytetős 4 üléses kabriók...

Johnysmith kérdése:

Keménytetős 4 üléses kabriók összehasonlítása. Vásárlás céljából szeretnék tanácsokat/tapasztalatokat kérni tulajdonosoktól/szakemberektől. Szempontok: megbízhatóság, fogyasztás. Milyeneket tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
(peugeot-ra cc 206,306 stb gondoltam eredetileg de ez hátul túl szűk). Nézegettem több használtautós weboldalt de sok helyen csak vásznas vagy targatetős van. Olyan típusok érdekelnek amelyek hátul is kényelmesek és 4 személyesek.
2015. aug. 17. 13:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szerintem egy cabrio sem kényelmes hátul - ez fokozottan igaz a keménytetősökre, mivel a keménytető kb. 3x akkora helyet foglal, mint a vászon, így értelem szerűen azt a helyet el kell venni valahonnan...


Én azért vettem anno B4-es Audit mert elérhető áron (értsd nem 10+ milliós új autó) ennek volt a legnagyobb hely hátul. De ez is messze van attól, hogy egy felnőtt féri kényelmesen ücsörögjön hátul órákat. Max egy 160 centis nő még so-so.

2015. aug. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszi.


Igazából nem lenne bajom a ponyvásokkal, ha nem lennének rondák, de igénytelenek a gyártók ezért nehéz jó cabriot találni, ráadásul még hátul is kényelmes kéne legyen különben mi a francnak 4 személyes? :)

2015. aug. 18. 15:27
 13/16 anonim ***** válasza:

Azért, mert nyitott tetővel még viszonylag elviselhető a hátsó ülés és ha muszáj akkor legalább be lehet ültetni +2 embert vagy csomagokat hátradobod.


Amúgy alapvetően minden cabrio 2 személyes.

2015. aug. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom ti hogy vagytok ezzel, de nekem a peugeot 380cc kifejezetten tetszik.

Hátul is normális férőhely, 4 üléses, végre egy barátságosnak tűnő járgány.

Vélemények/tapasztalatok? :)

2015. aug. 19. 13:33
 15/16 anonim ***** válasza:

Ugyan úgy nincs hátul nagy hely (ahogy szerintem egy cabriot sem fogsz találni ahol van).


Viszont erre sanszod nincs 2 misiért. Ahogy nézem 4-be vannak a becsületesek.

2015. aug. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

OK, egyelőre félre téve az anyagi részét a dolognak, szerintem elmegyek szalonokba és megnézem ezeket a típusokat:

peugeot cc308,megane cc,volvo c70,focus cc,astra twintop, bmw 335i, kíváncsi vagyok mennyire kényelmesek.

2015. aug. 19. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!