Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonnak csökkent a végsebess...

Simsonnak csökkent a végsebessége, miért?

Figyelt kérdés

Eddig tudtam vele menni 65-el, most csak 57-58 a vége.


Gumi lett cserélve, sima utcai gumiról enduro gumira, meg gyertyacsere volt. Karbin lett egy kicsit állítva a gyertyához. Mégis mi a gond?


2015. aug. 20. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Gumi lett cserélve, sima utcai gumiról enduro gumira"


Ezért.

2015. aug. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a Simsonok ilyenek,a karbin nem kellett volna állítani,mert tök mindegy milyen gyertya van egy Simsonban.

Nem a súbertűn tetted feljebb a lemezt?

2015. aug. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Súbertű az legfelül van, mert ha lejjebb engedem, akkor letortyog a motor, magas a benzinszint azt mondták nekem, de nem merek hozzá nyúlni, hogy beállítsam, nehogy elcsesszem. Szóval az ugyan úgy van, a csavarokon lett tekergetve valami.


#1


ennyire visszafogná ? :\

2015. aug. 20. 18:59
 4/4 anonim ***** válasza:
54%

2 vagyok.

Igen,magas a benzinszint,mert a lemezkének középen kellene lenni normál körülmények között.

Le kell kapni a karbit,majd az úszóház alját is le kell venni 2 csavar.A karbi lóghat a bowdeneken.

Az úszó közepén van egy kis lemezke,amin egy nagyon picit kell hajtani,hogy hamarabb zárja el a tűszelepet(amin beáramlik a benya)

Elég csak kézzel visszaszorítani az úszúház alját,majd nyisd meg a csapot,várj egy kicsit,zárd el,és óvatosan vedd el az alját.

Van az aljában,amit fogsz belül egy függőleges él az öntvényben,nem tudom pontosan melyik oldalon,annak az élnek a tetejéig kell érnie a benzinszintnek.

Addig állítgasd,míg be nem áll.

2015. aug. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!