Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda 6 1.8 benzin vélemények?

Mazda 6 1.8 benzin vélemények?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik a 6-os Mazda (2002-2006os évjárat). Tudnátok róla véleményt mondani?főként fogyasztás érdekelne(van ahol 7-8 litert írnak van ahol meg 10-11et). Illetve bármilyen infot megköszönök kinek mik a tapasztalatai.
2015. aug. 31. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó autó. Nagyon jól megy, alul is, felül is, a váltója a benzines 6-osok között a leghosszabb, de így is elég rövid az ötöse. Óvatosan vezetve én 6.4 litert mondanék rá vegyesbe, fogadásból 6 alá is be tudnám vinni, de egy falábú is eljárhat vele 7.5-8 literrel. 10-11 szerintem abszolút irreális, még télen is, ahhoz nagyon fogalmatlanul kell vezetni, vagy valami baja van.

Egy dologra kell igazán figyelni, az a rozsda. Kerékívek, ajtók alja, padlólemez, mind nagyon hajlamos. A fényszórók magasságállítója is szívesen adja meg magát, de 50 ezerért kapsz egy pár utángyártott fényszórót motorral együtt, annyi belefér.

Ha van bármi konkrét kérdés, írj nyugodtan.

2015. aug. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, ha jól látom az 1.8TE és az 1.8CE modellek közt csak a felszereltség változik, az 1.8TE javára!?
2015. szept. 1. 11:45
 3/5 anonim ***** válasza:

A meghirdetett felszereltségi szint nem mérvadó, én már nem hiszek neki. Inkább azt nézd, hogy mi van az autóban. Amit én vezettem, az papíron CE, de van benne ESP, tempomat, első ködlámpa viszont nem volt gyárilag (az utángyártott lámpatestben viszont van, csak még nem kötöttem be).

Szerintem az ESP a legfontosabb, egy ilyen autótól már elvárható, onnan látod, hogy van-e benne, hogy a kormány mellett van a kapcsolója.

2015. szept. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindent :)
2015. szept. 1. 15:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesen. :)
2015. szept. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!